UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Trwa budowa Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznych w EUH-E

 

Studenci Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej już w roku akademickim 2019/2020 będą mogli odbywać zajęcia w nowym obiekcie. Zobacz zdjęcia.

Budynek Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznych powstaje w bardzo dobrym tempie. W budowanym Centrum znajdować się będą sale dydaktyczne, pracownie medyczne oraz tak zwane sale wysokiej wierności. W salach tych realizowane będą zajęcia praktyczne, podczas których stworzone będą warunki bardzo bliskie rzeczywistości. Wnętrza, symulatory, scenariusz zdarzeń wymagać będą od studentów zarówno umiejętności praktycznych jak i postaw, które warunkować będą pomyślne rozwiązanie zastanych problemów.

 


       Studenci będą mogli ćwiczyć umiejętności niezbędne do pracy w zespole terapeutycznym. Taki nowoczesny sposób kształcenia zalecany jest przez między innymi Krajową Radę Szkół Pielęgniarek i Położnych.
       Dzięki niemu studenci, którzy kształcą się w zawodach wymagających empatii, szybkich decyzji, umiejętności pracy w zespole będą mogli nabywać i doskonalić umiejętności i kompetencje, które potem zaowocują profesjonalizmem w życiu zawodowym.
       CDiSM EUH-E będzie także otwarte dla młodzieży szkół średnich pragnących poznać zawody medyczne oraz zaspokajać swoje zainteresowania i pasje.
       W trakcie realizowanej inwestycji, również odwiedzają nas Media z Regionu. Na placu budowy w ostatnim tygodniu wywiadu udzielał m.in. dr Zdzisław Dubiella - Rektor EUH-E oraz kierownik budowy pan Łukasz Łuczyński – co można zauważyć na jednym z załączonych zdjęć.
       Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych artykułów, gdyż pozwolą one Państwu poznać wszystkie szczegóły dot. realizowanej inwestycji współfinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Olsztynie.
       Tytuł projektu: Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej
       Wartość ogółem: 20 527 338,22
       Wydatki kwalifikowalne: 17 531 567,15
       Wkład Funduszy Europejskich: 14 374 131,91
       Procent dofinansowania kwalifikowalny: 81.99
       Wkład własny: 6 153 206,31
       Okres realizacji projektu: 5.2018-12.2019.
       Celem głównym projektu jest lepsze dostosowanie warunków kształcenia wyższego do potrzeb rynku pracy w zakresie zawodów medycznych, atrakcyjniejsze kształcenie praktyczne odpowiadające dzisiejszym standardom, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa pacjentów oraz zwiększenie poczucia pewności posiadanych umiejętności przez osoby rozpoczynające pracę w zawodach medycznych, a także zaspokojenie popytu na kształcenie w zakresie oferowanych przez uczelnię kierunków: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne i fizjoterapia.
      
       Efekty realizacji projektu:
       • wzrost liczby użytkowników,
       • wzrost umiejętności praktycznych absolwentów uczelni rozpoczynających pracę w zawodzie,
       • stworzenie nowej bazy dydaktycznej umożliwiającej kształcenie praktyczne na wysokim poziomie,
       • uruchomione nowych specjalności, takich jak: ratownictwo wodne i turystyczne, fizjoterapię balneologiczną i uzdrowiskową (obie specjalności I stopnia) oraz pielęgniarstwo ratunkowe i wypadkowe (specjalność II stopnia)
       • poprawa wizerunku EUH-E, miasta Elbląg i regionu,
       • obiekt przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
      

      

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu
       ul. Lotnicza 2, 82-300 Elbląg
       tel. 55 239 38 01
       e-mail: rektorat@euh-e.edu.pl

       www.euh-e.edu.pl

       ----- artykuł sponsorowany -----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej