UWAGA!

Twoja krew to czyjeś życie!

 
Elbląg, Twoja krew to czyjeś życie!

31 marca startuje kolejna edycja akcji „Studencka krew ratuje życie - Wampiriada 2015”. Więc jeśli tylko jesteście zdrowi, ważycie więcej niż piórko (tj. 50 kg) i chcecie po prostu pomóc drugiemu człowiekowi, koniecznie stawcie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu.

Organizatorzy: Seneka (Studenckie Koło Naukowe Myśli Społecznej i Politycznej) oraz Koło Administracji Bezpieczeństwa Publicznego serdecznie zapraszają wszystkich w godz. 8-12 do sali nr 14, w gmachu Uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137.
       Co roku wiele tysięcy osób ratuje transfuzja krwi, być może ktoś czeka właśnie na Twoją krew! Do wzięcia udziału w już kolejnej organizowanej akcji krwiodawstwa, zapraszamy tych którzy chcą pomóc innym jak i tych, którzy chcą poznać swoją grupę krwi.
       Przed oddaniem krwi warto pamiętać o zjedzeniu pożywnego śniadania, wzmocni to nasz organizm i ustrzeże przed omdleniem.
       Żeby przystąpić do rejestracji należy przyjść i wypełnić ankietę. Koniecznie trzeba mieć przy sobie dowód osobisty. Samo oddawanie krwi trwa maksymalnie 10 minut. Po wszystkim wystarczy odebrać wszystkie dokumenty oraz 8 czekolad i udać się do domu, aby wypocząć, gdyż organizm jest nieco osłabiony.
      
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • choremu przed zabiegiem i tak każą rodzinie oddać krew, nie ma już chętnych oddawania za darmochę, to pobierają od dzieciaków za wagary
Reklama