UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Umowa PWSZ z NOT

 
Elbląg, Umowa PWSZ z NOT
fot. PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa rozpoczyna współpracę z Federacją Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Elblągu.

Umowę podpisali rektor PWSZ prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk, dyrektor Instytutu Politechnicznego doc. dr inż. Jarosław Niedojadło oraz Prezes Rady Regionalnej mgr inż. Bogusław Marciniak.
       Współpraca PWSZ z FSNT NOT dotyczyć będzie organizacji szkoleń, seminariów i konferencji poświęconych zagadnieniom technicznym, prezentacji najnowszych technologii i metod badawczych, organizowania i doskonalenia studenckich praktyk zawodowych z uwzględnieniem potrzeb firm i przedsiębiorstw regionu Warmii i Mazur, wspierania autorów prac dyplomowych i badawczych oraz opinii i uwag w zakresie programów kształcenia.
       Radę Regionalną Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Elblągu tworzą przedstawiciele siedmiu stowarzyszeń: Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich, Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Wodnych Melioracji, Stowarzyszenie Geodetów Polskich. Rada prezentuje poglądy na temat rozwoju edukacji, nauki, techniki oraz kształtuje etykę korzystania z zasobów środowiska naturalnego.
       FSNT NOT Rada Regionalna będzie miała swojego przedstawiciela w konwencie PWSZ w Elblągu, który rozpoczyna swoją działalność z nowym rokiem akademickim.
      
Robert Turlej, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • W sumie fajnie, ale czasy się zmieniają, a jak chcecie otrzaskać się z nową technologią - w necie pewnie zawsze będzie to szybciej, np. www.youtube.com jedyne co by się przydało, to praktyczne otrzaskanie się z tą technologią - warsztaty, czy może objaśnienia zasad działania etc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Lokalny Patriota(2012-05-31)
  • Gdzie jadą na wycieczkę to ulubione zajęcie
Reklama