UWAGA!

Umowa PWSZ ze spółką EPEC

 
Elbląg, Umowa PWSZ ze spółką EPEC

W czwartek 7 marca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu rektor prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk oraz prezes Zarządu Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Łukasz Piśkiewicz podpisali umowę o współpracy.

Współpraca PWSZ ze spółką EPEC dotyczyć będzie odbywania praktyk zawodowych oraz specjalistycznych zajęć dydaktycznych na terenie spółki przez studentów uczelni. Jest to kolejna umowa, która umożliwia studentom PWSZ zdobycie profesjonalnego doświadczenia. Uczelnia w ramach umowy zobowiązuje się m.in. uwzględniać w programach kształcenia problematykę i zagadnienia interesujące spółkę, szczególnie w ramach prac dyplomowych, a także organizować studia podyplomowe i kursy dokształcające zgodnie
       z potrzebami spółki.
       Praktyki studenckie cieszą się obecnie dużą popularnością nie tylko wśród korporacji i dużych firm, ale również wśród mniejszych przedsiębiorstw. Dla studentów są świetną okazją do zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych i ugruntowania zdobytej w trakcie studiów wiedzy. Mają one również zadanie wzbogacenia CV studenta, co może okazać się konieczne przy szukaniu wartościowych ofert pracy już po studiach.
       Studenci naszej uczelni odbywają 15-tygodniowe praktyki w instytucjach i podmiotach gospodarczych związanych ze studiowanym kierunkiem oraz wybraną specjalnością studiów. Każdy student kończący praktykę otrzymuje świadectwo odbycia praktyk z liczbą godzin i miejscem ich odbycia.
       PWSZ w Elblągu kładzie duży nacisk na kształcenie praktyczne. Zajęcia dydaktyczne, zwłaszcza ćwiczenia, prowadzone są często przez wykładowców – praktyków, którzy na co dzień stykają się z zagadnieniami omawianymi na zajęciach.
      
      
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą PWSZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • panie nowaczyk co z bezpieczeństwem ciepłowniczym miasta Elbląga? dlaczego EPEC spółka zależna od pana nie podpisuje umowy długoterminowej na dostawę ciepła z Energa Kogeneracja, aby ta spółka mogła rozpocząć realizować nowe inwestycje budować nowe urządzenia wytwórcze dające gwarancję produkcji oraz chroniące środowisko w naszym mieście! na co pan czeka czego pan szuka Elbląg jest NAJWAŻNIEJSZY !! chyba że są ważniejsze bzdety i inne interesy?
 • ale sie wam w tej enerdze portki palą. wstyd
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  HEATer(2013-03-08)
 • Podobno ENERGA ma najdroższe ciepło na północy i w tym może jest problem!!
 • energa ma normalne ceny ciepła które wynikają z produkcji, lecz epec z tym swoim kopciuchem na ul. dojazdowej ma takie narzuty, że jest faktycznie robi się drogo
 • Uhaha ten jak mówisz kopciuch produkuje o 5% tańsze ciepło. Lepiej powiedz jaka jest średnia płaca w EC to będzie szystko jasne!!
 • Szanowny Panie Rektorze, cieszy pańska troska o jak najlepszy poziom nauki a wiemy wszyscy, że niezbędna do tego jest praktyka zawodowa. Uczelnia, zatem zmierza w dobrym kierunku, niemniej martwi fakt, że nie ma wpływu na tworzenie nowych miejsc pracy dla swoich absolwentów. Przez to, nijako trwoni to co jest podstawowym i niezbędnym warunkiem rozwoju miasta. Kadry kreatywnych absolwentów. Czy, nie należałoby bardziej mobilizować władze miasta w namawianiu ich do zwiększonego wysiłku w pozyskiwaniu nowych inwestorów ? A co za tym idzie, nowych miejsc pracy. Bo nie ma gorszego widoku, jak patrzenie na zdolnych młodych pilotów, którzy nigdy nie polecą, bo zabrakło dla nich samolotów. A oni, w przeciwieństwie do prezydenta p. Komorowskiego, na wrotach od stodoły latać nie umieją. Na szczęście !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  teżczytam(2013-03-09)
 • p, i. ś, k. i, e. w, i. c, z to zwykły SKARŻYPYTA doniósł na policję że źle o nim piszą w internecie lecz nie zastanowił się dlaczego, przyszedł do energa kogeneracja z zewnątrz i po układach koleżeńsko-politycznych został dyrektorem nowy zarząd zrobił z niego kierownika za jakiś czas odszedł z kogeneracji i za pomocą tych samych układów w epec-u został prezesem u poprzedniego pracodawcy ludzie nie mieli o nim najlepszego zdania co zresztą potwierdzą jak by co w sądzie
 • sfd musiałeś mieć ciężkie dzieciństwo skoro piszesz że ciepłownia z dojazdowej produkuje ciepło, ponieważ macie tam taką moc ciepłowniczą która wystarczy na ogrzanie domku pana nowaczyka
 • Haha ale brednie, ostatnio byłem w epecu na rozmowie kwalifikacyjnej, to prezes sie nie popisał. Pracy oczywiście nie dostałem, a nie jestem taki słaby, oczywiście o tym kto sie dostał to cichosza, pewnie taki fachowiec jak i prezes. Spójrzcie na zdjęcie, cos przykrutka marynarka jednego z Panówm czyz nie tak?Chyba powinno byc do 1,50 cm?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  cocojumbo(2013-03-12)
 • Dobrze gościu, że cię do pracy nie przyjęli bo pewnie pociechy wielkiej z ciebie nie będzie, ale na pewno pracę znajdziesz skoro taki fachowiec jesteś! Dobra rada skup się na sobie przede wszystkim bo z takim nastawieniem to będziesz miał kłopoty żeby gdziekolwiek pracować.
 • No to sie wpierniczyliscie. Już Gj kosztuje prawie 87 zł. Niecałe 5 lat temu kosztowal 26 zł.
 • I bardzo dobrze że prezydent nie podpisuje długoterminowej umowy na dostawy ciepła z Energą. Jest to najdroższe ciepło w północnej Polsce. Nalezy rozwijać i modernizować elbląską ciepłownie stanowiacą własność EPECu ponieważ wytwarza duzo tańsze ciepło. Na całe szczęście nie będzie obowiązku kupowania ciepła z tego nowego bloku na biomasę. Bo to bedą kosmiczne ceny.
Reklama