UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Umowa z Energą

Elbląg, Jacek Garbol, prezes Zarządu Spółki oraz Halina Piekarek-Jankowska, rektor PWSZ.
Jacek Garbol, prezes Zarządu Spółki oraz Halina Piekarek-Jankowska, rektor PWSZ.

We wtorek (16 lutego) w sali senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu podpisano umowę o współpracy pomiędzy Uczelnią a przedsiębiorstwem Energa Kogeneracja Sp. z o.o. w Elblągu (dawniej Elektrociepłownia Elbląg).

Porozumienie ma na celu zawiązanie współpracy w zakresie wypełnienia bieżących i przyszłych potrzeb kadrowych Spółki, szczególnie związanych z pracownikami z wyższym wykształceniem technicznym oraz ekonomicznym, a także – co się z tym wiąże – wsparcie Uczelni w zakresie wzmocnienia procesu dydaktycznego. Dzięki umowie studenci Instytutu Politechnicznego, Instytutu Informatyki Stosowanej oraz Ekonomicznego będą mogli wzbogacać dotychczas zdobytą wiedzę teoretyczną o tajniki zawodowe wysoko wykwalifikowanej kadry Spółki Energa. Oprócz organizacji praktyk studenckich, przedsiębiorstwo zobowiązuje się do udostępniania swojej bazy na potrzeby wybranych specjalistycznych zajęć dydaktycznych dla studentów kierunków technicznych oraz wspierania finansowego, w miarę możliwości ekonomicznych, studenckiego ruchu naukowego.
       W ramach współpracy Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu uwzględni w programach kształcenia, szczególnie w ramach prac dyplomowych, problematykę i zagadnienia interesujące Spółkę. Do listy zajęć wprowadzone zostaną dodatkowe przedmioty specjalistyczne – obieralne lub ponadprogramowe dla grup studentów wytypowanych przez Spółkę i przy jej wsparciu finansowym.
       Podpisanie porozumienia przyniesie wiele korzyści dla Uczelni, Energi , a przede wszystkim dla studentów, którzy dzięki niemu otrzymają szanse na zdobycie solidnego przygotowania zawodowego oraz możliwość pozyskania dobrej pracy.
      
      
Justyna Kościuk, PWSZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama