UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weź udział w konkursie Imagine Cup 2008

Ogłoszono nową edycję konkursu technologicznego dla studentów - Imagine Cup 2008, organizowanego przez firmę Microsoft oraz Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Finaliści tegorocznego krajowego finału będą reprezentować Polskę na finałach światowych, które odbędą się w lipcu 2008 r. w Paryżu.

Microsoft Imagine Cup jest największym międzynarodowym konkursem technologicznym dla studentów. W tym roku jest organizowany już po raz szósty. W zeszłorocznej edycji konkursu wzięło udział około 100 tys. uczestników z ponad 100 państw, w tym 1545 studentów z Polski. Uczestnicy rywalizują ze sobą w trzech obszarach, obejmujących w sumie dziewięć kategorii:
     1. Rozwiązania technologiczne: Projektowanie oprogramowania; Projektowanie systemów wbudowanych; Projektowanie gier.
     2. Bitwa na umiejętności: Projekt Hoshimi - bitwa programistyczna; Technologie informatyczne; Algorytmy.
     3. Sztuka cyfrowa: Film krótkometrażowy; Fotografia; Projekt interfejsu.
     Uczestnicy każdej z tych kategorii wykorzystują technologię do rozwiązania stawianego przez organizatorów problemu. W tym roku motywem przewodnim konkursu jest „technologia, która pomaga chronić środowisko”. Łączna suma nagród w konkursie to prawie 200 tys. dolarów.
     W ubiegłorocznej edycji konkursu, której międzynarodowy finał odbył się w Korei Płd., Polacy startowali w 7 z 9 kategorii konkursowych i zajęli pierwsze miejsca w trzech z nich, co zapewniło nam pierwszą lokatę w klasyfikacji generalnej konkursu.
     Student informatyki PWSZ w Elblągu Tomasz Kobyliński w zeszłym roku awansował do 1/2-finału światowego konkursu Imagine Cup 2007 w kategorii „Technologie informatyczne”. W ImagineCup 2008 planuje start w kategoriach: Projekt Hoshimi - bitwa programistyczna, Technologie informatyczne, Algorytmy.
     Polacy znaleźli się również wśród sześciu wyróżnionych zespołów startujących w kategorii Projektowanie Oprogramowania, które stworzyły aplikacje o największym potencjale biznesowym. W nagrodę wezmą udział w szkoleniach biznesowych w ramach prestiżowego programu Imagine Cup Innovation Accelerator.
     Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Gospodarki.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama