UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wolne miejsca na studiach w PWSZ w Elblągu

2013-09-11
07:00
 
Wolne miejsca na studiach w PWSZ w Elblągu

Nie dostałeś się na wybrany kierunek? A może dopiero teraz podjąłeś decyzję, co chciałbyś studiować? Masz jeszcze szansę! Do 19 września Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu przyjmuje zapisy na studia licencjackie i inżynierskie.

Gwarantowane praktyki zawodowe w renomowanych firmach i instytucjach, zajęcia prowadzone w przystępny sposób, nowoczesne nowe laboratoria i sale wykładowe, stypendia socjalne już od pierwszego roku studiów, wyjazdy zagraniczne na studia i praktyki – to wszystko czeka na Ciebie.
      
       Ostatnie wolne miejsca znajdziesz jeszcze na kierunkach:

      
       Budownictwo
       Mechanika i budowa maszyn
(elektromechanika samochodowa, technologia i eksploatacja maszyn)
      
       Ochrona środowiska (inżynieria ekologiczna)
      
       Informatyka (administracja systemów i sieci komputerowych, projektowanie baz danych i oprogramowanie użytkowe, grafika komputerowa i multimedia)
      
       Administracja (administracja samorządowa i finanse publiczne, administracja bezpieczeństwa publicznego)
      
       Ekonomia (ekonomika menedżerska, ekonomika turystyki, przedsiębiorczość gospodarcza)
      
       Pedagogika (edukacja wczesnoszkolna, edukacja wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pomocą rodzinie)
      
       Filologia polska (filologia polska – nauczycielska, filologia polska - dziennikarsko-publicystyczna, filologia polska z logopedią)
      
       Filologia angielska (filologia angielska – nauczycielska, filologia angielska – języki obce w biznesie)
      
       Jak wziąć udział w zapisach? To bardzo proste, wystarczy wejść na stronę internetową www.irk.pwsz.elblag.pl i wypełnić formularz rekrutacyjny. Zapraszamy również do punktów rekrutacyjnych działających w każdym instytucie.
      
      
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu - nie zwlekaj i zapisz się już dziś!
      

       Więcej informacji na stronie www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja.
      
       ----------- Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl