UWAGA!

Wolne miejsce w EUH-E

Okres wakacji to nie tylko beztroski wypoczynek i zabawa. Dla tych, którzy wybierają się na studia, jest to ostatni dzwonek, aby wybrać uczelnię. Wolne miejsca czekają na kandydatów również w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej, która oferuje siedem kierunków kształcenia, a także szeroki wachlarz specjalności.

Dla osób pragnących podnosić swoje kwalifikacje zawodowe EUH-E oferuje także studia podyplomowe, gdzie kandydaci mogą wybierać spośród prawie 20 kierunków.
     - Od początku swojego funkcjonowania EUH-E starała się poszerzać ofertę edukacyjną, wsłuchując się w potrzeby rynku pracy, jak i potrzeby edukacyjne mieszkańców regionu - mówi Henryk Fall, kanclerz EUH-E. - Obecnie kształcimy na siedmiu kierunkach: Administracji, Pedagogice, Politologii, Zarządzaniu, Fizjoterapii, Pielęgniarstwie i Ratownictwie Medycznym.
     Co niezwykle istotnie - studenci którzy rozpoczną u nas studia I stopnia na kierunku Pielęgniarstwo, otrzymają dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.
     Wszystkie oferowane przez EUH-E kierunki posiadają akredytacje Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Na każdym z proponowanych kierunków oferowany jest bogaty wybór specjalności. Pielęgniarstwo i Pedagogika to także możliwość kształcenia II stopnia. W przyszłym roku akademickim uczelnia planuje kształcić magistrów także na kierunku Administracja.
     EUH-E to jak na razie jedyna uczelnia w Elblągu, która może nadawać tytuł zawodowy magistra, a tym samym przynależy do grupy szkół wyższych stanowiących niejako forpocztę działań edukacyjnych.
JZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • ciekawe ile kosztuje tam semestr kształcenia
 • Jeśli sie wybieracie na politologię to od razu zmiencie kierunek. .. tak jak powiedziala Pani w rekrutacji, bo najprawdopodobniej wogóle nie ruszy. Jeżeli będą tak mówic kazdemu potencjalnemu studentowi to rzeczywiscie politologia nie ruszy. ..
 • Teraz większośc wybiera Gdansk, dlatego we wszystkich szkołach sa miejsca
 • teraz najlepszy kierunek to Politechnika - tam są perspektywy
 • Chodziłem na UG niestety przyznam że jest w Gdańsku o wiele prościej skończyć szkołę a perspektywy pracy o wiele większe niz w Elblągu. Może i więcej w Elblągu sie nauczysz, ale pojdziesz i tak do pracy która będzie a nie w której chciałbyś pracować, w Gdańsku nikt nie słyszał o PWSZ z Elbląga i patrzą z pod byka na absolwentów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Gramlin(2008-08-02)
 • W EUH-E jak zawsze ładnie na początku: wiele kierunków i specjalności a jak przychodzi co do czego to ogłaszają że za mało chętnych i specjalności nie będzie. Dwa razy rozpoczynałem tam studia na dwóch różnych kierunkach i zawsze po roku dowiadywałem się że specjalności nie będzie bo za mało chętnych. .. jakby nie mogli powiedzieć tego na samym początku studiów.
 • jak masz kase to sie znajdzie dla ciebie miejsce zawsze i wszedzie, nawet po 1 pazdziernika. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Conca go for glory(2008-08-02)
 • rowniez zlozylam papiery na kierunek politologia i pani w rekrutacji chciala mnie zniechecic mowiac ze ten kierunek wogole nie ruszy i zebym od razu zmieniala go ja nie widzac zadnego innego interesujacego kierunku parlam sie i zostalam przy nim mowiac ze jezeli bedzie kobieta mowila kazdej osobie chcacej isc na politologie to faktycznie on nie ruszy. Ja zostalam przy nim w polowie wrzesnia ide sie dowiedziec moze ktos byl jeszcze na tyle spratny ze rowniez zostal przy swojej decyzji. .. .oby!
 • Ja skończyłem politologię dzienną na EUHE rok temu, teraz robię uzupełniajace dzienne na UG akurat to był ten rocznik kiedy utworzyli politologię. Na moim roku było wtedy ok 40 osób.
 • Świetna sprawa w tej Polsce w tymi szkołami prywatnymi; ))) zarabiają na ludziach, którzy koniecznie muszą skończyć jakieś studia już nawet byle jakie, oby tylko skończyć; ) więcej niż 80% absolwentów takiej np. EUHE tak i tak nie pracuje w ukończonym kierunku; ) o zaocznych to aż szkoda pisać i palców męczyć na klawiaturze :] nawet największe tłuczki kończą to coś. .. a później taki ma powiedzmy resocjalizować. .. yhym. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dragonik(2008-08-02)
 • Dzwoniłem w sprawie politologi, powiedzieli że nie będzie tego kierunku, więc wybrałem Gdańsk. A widzę że jest sporo chętnych. Jeżeli uczelnia już na samym początku ma takie podejście do przyszłego studenta to co będzie potem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pyzdra(2008-08-03)
 • Jestem studentką drugiego roku na EUHE, kiernek-pedagogika, i muszę przyznać, że zaczynają mnie irytować komantarze typu "nawet największe tłuczki kończą to coś. .. a później taki ma powiedzmy resocjalizować. .. " Otóż, po pierwszym roku bardzo wiele z tych "tłuczków" odpadło, a tym którym się udało przejść dalej to zapewne ściągali itd. co jest przecież możliwe w każdej szkole, zależy od tego typu umiejętności studenta. I nawet jeśli uda się takiej osobie obronić się po 3 latach uczęszczania na zajęcia, nie oznacza to wcale że będzie resocjalizował. .. przecież często trzeba przejść różne testy itd aby dostać pracę. .. Po drugie, jeżeli już uda mu się dostać pracę, to myślę że bardzo szybko można zorientować się iż dana osoba nie posiada umiejętności i wiedzy w temacie! Szkoda, że niektórzy oceniają całość na podstawie jakiejś mniejszości. .. .Hmm wkurza to też ze względu na to, że ja wkładam dużo wysiłku aby uzyskać potrzebne mi informacje i przejść przez te studia z "koszem owoców" które w przyszłości będą się jeszcze bardziej gromadzić. Aha dodam, że jestem sprawna intelektualnie i nie piszę o wysiłku, gdyż nauka sprawia mi "bół". .. Studiuję na EUHE gdyż na PWSZ jedyna specjalizacja pedagogiki to nauczanie zintegrowane, ja od zawsze chciałam studiować resocjalizacje. .. a na studia w innym mieście niestety ale nie mogłam sobie pozwolić Pozdrawiam wszystkich i proszę o nieocenianie każdego studenta EUHE na podstawie kilku osób. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ktosięto(2008-08-04)
Reklama