UWAGA!

Wykład otwarty o środkach unijnych

2 kwietnia o godz. 15 odbędzie się wykład otwarty na temat wpływu środków unijnych na rozwój Elbląga i okolic. Gościem spotkania będzie mgr Grzegorz Nowaczyk - członek zarządu województwa warmińsko-mazurskiego. Wszystko będzie się działo w auli Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ w Elblągu przy ul. Czerniakowskiej 22.

Podczas wykładu omówione zostaną możliwości rozwoju regionu, ze szczególnym zwróceniem uwagi na Elbląg i okolice, poprzez pozyskane środki unijne między innymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.
     Spotkanie skierowane jest do studentów, uczniów i wszystkich mieszkańców Elbląga, dla których nie obojętne są losy naszego regionu. Wstęp wolny.
     Grzegorz Nowaczyk - magister prawa - Wydział Prawa (Uniwersytet Gdański), Podyplomowe Studium Bankowości i Finansów prowadzone przez Uniwersytet Gdański, Gdańską Akademię Bankową i Akademię Bankową we Frankfurcie n/Menem, Audytor Wiodący międzynarodowego systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2000.
     Jako rodowity elblążanin doskonale orientuje się zarówno w potrzebach, jak i możliwościach naszego miasta. Pracę zawodową rozpoczął w 1991 roku w „Elbrewery Company" Ltd jako Referent Zbytu. Szybko został Specjalistą ds. Promocji, a następnie kierownikiem Działu Promocji. W 1994 roku postanowił zmienić stanowisko i pracodawcę na Promotions Manager w "J.I. Marketing (Poland)" Ltd Gdańsk. Rok później przygodę rozpoczął z „Prasą Gdańską", gdzie przez kilka miesięcy pracował jako Szef Biura Reklamy na terenie województwa elbląskiego. Jeszcze w roku 1995 został Dyrektorem ds. Marketingu i Sprzedaży w PH „Paxer" s.c. Od 1996 roku nieprzerwanie trwa jego przygoda z samorządem terytorialnym. Najpierw realizował się jako zastępca wójta Gminy Elbląg, by w latach 1998-2007 objąć fotel wójta a następnie od roku 2007 do dnia dzisiejszego zasiadać wśród Członków Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama