UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wykład otwarty w PWSZ

Elbląg, Wykład otwarty w PWSZ

16 października o godz. 15.30 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elbląga zaprasza do auli Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ przy ul. Czerniakowskiej 22 na wykład otwarty "Formy i metody pomocy dzieciom z dysfunkcjami rozwojowymi oraz ich rodzicom".

Wykład poprowadzi Antoni Balejko - doktor nauk humanistycznych, długoletni dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, posiada trzeci stopień specjalizacji zawodowej z logopedii i pedagogiki specjalnej, ma też za sobą półroczny staż naukowy w USA, gdzie przebywał w 1985 r. na zaproszenie Fundacji Kościuszkowskiej. W 1994 r. członek Rady Programowej Centrum Metodycznego Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej MEN. Wieloletni kierownik Podyplomowych Studiów Terapii Pedagogicznej Uniwersytetu w Białymstoku. Autor wielu publikacji z zakresu logopedii i terapii pedagogicznej. Twórca serii pomocy dydaktycznych pn. „Logopeda radzi”.
       Zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza logopedów, terapeutów pedagogicznych, nauczycieli przede wszystkim edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, studentów kierunków pedagogicznych oraz rodziców.
       Wstęp wolny!
      
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama