UWAGA!

Wykłady otwarte w PWSZ w Elblągu

Elbląg, Wykłady otwarte w PWSZ w Elblągu

22 października 2014r. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu zaprasza na dwa wykłady otwarte z zakresu: branży TSL (Transport-Spedycja-Logistyka) oraz tematyki coachingu.

O godz. 9.00 w Instytucie Ekonomicznym odbędzie się spotkanie z Lucyną Szierok i Bogumiłem Paszkiewiczem, którzy poprowadzą wykład pt. „Logistyk jako broker informacji”. Tematyka wykładu obejmuje zagadnienia transportu drogowego w Europie na przykładzie funkcjonowania polskich przedsiębiorstw lub współczesnych technologii w służbie edukacji czyli „Grywalizacja w biznesie”. Spotkanie będzie miało miejsce w Auli w gmachu Uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137.
       Bogumił Paszkiewicz - autor projektu Akademia TransEdu. Akademia jest to działający od 2012 roku, non-profitowy projekt, w ramach którego studenci logistyki otrzymują bezpłatny dostęp do wielu źródeł pragmatycznej wiedzy. Wśród nich są wykłady prowadzone przez ekspertów z branży TSL i materiały dydaktyczne dotyczące realiów rynku transportowego. Trzon stanowi jednak aplikacja internetowa, w której gracz wciela się w rolę przewoźnika. Projektowi patronuje również Zrzeszenie Pracodawców Transportu Drogowego, Inspekcja Transportu Drogowego oraz szkoły o profilu logistycznym.
       - Praca w logistyce wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, kreatywności, znajomości języków czy prawa transportowego. Swoboda poruszania się po środowiskach informatycznych jest czynnikiem często decydującym dla przyszłego pracodawcy. Szukaliśmy rozwiązania, które we względnie prosty, a zarazem ciekawy sposób pozwoli przybliżyć studentom pracę logistyka. Zdecydowaliśmy się wykorzystać w tym celu zjawisko rywalizacji, które poprzez zwiększenie zaangażowania gracza, zwiększa jednocześnie jego zdolność do szybkiego przyswajania specjalistycznej wiedzy - tłumaczy Bogumił Paszkiewicz, autor projektu.
      
       Natomiast w godzinach 15.00-15.45 w sali nr 3 Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ w Elblągu odbędzie się prelekcja dr Magdaleny Glinieckiej-Rękawik pt.: „Zaplanuj swój sukces. Coaching jako nowa forma wsparcia w realizacji celów”. Inicjatywa wpisuje się w działania podejmowane przez naszą Uczelnię w porozumieniu z Warmińsko-Mazurskim Paktem na Rzecz Rozwoju Poradnictwa Zawodowego, służące upowszechnianiu informacji dotyczących zmian na rynku pracy oraz perspektywy zatrudniania ludzi młodych.
       dr Magdalena Gliniecka-Rękawik – doktor psychologii, dyplomowany coach. Zajmuje się doradztwem. Jest pracownikiem Akademickiego Centrum Wsparcia i Doradztwa przy PWSZ w Elblągu oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Elblagu.
       Wstęp wolny. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
      
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • wykład otwarty ale nie dla pracujacych. Precz z dyskryminacją osob pracujacych przez PWSZ! Bedzie pikieta, będzie marsz! Postawmy czarno czerwoną tęczę na znak protestu! A potem ją spalmy!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  DyskryminacjadoGazu!(2014-10-20)
 • PWSZ nawiązała współpracę z Transem? BRAWO!!!
 • Chcesz budować swój biznes zapraszam na Możliwości biznesowe wyślij biznes zwrotna informacja o miejscu spotkania i terminie 512745618
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Przedsiębiorca(2014-10-26)
Reklama