UWAGA!

Wymień się w bibliotece!

Elbląg, Wymień się w bibliotece!

Czy twoja biblioteczka ugina się pod natłokiem książek, filmów lub muzyki, a ty wciąż jesteś głodny nowości? Mamy propozycję: przyjdź od 19 do 31 maja do Biblioteki PWSZ i wymień się swoimi pozycjami z innymi!

Przejrzyj swoje książki, filmy, kasety, płyty z muzyką i te, które nie są Ci już potrzebne, przynieś do Biblioteki PWSZ w Elblągu. Będziesz je mógł wymieniać z innymi uczestnikami zabawy.
         „Swap książkowe” (tzw. Book Swap Party) to inaczej bezgotówkowa wymiana książek. W wielu miejscach na całym świecie podczas takich akcji ludzie wymieniają się książkami. W ten sposób możesz przeczytane książki wymienić na inne. Być może znajdziesz tu książkę lub płytę z muzyką, której szukałeś od dawna.
        Zasady są proste: przyniesione do wymiany książki powinny być w możliwie dobrym stanie, a filmy i muzyka oryginalne. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wycofania książki lub płyty nie spełniającej wymogów. Wymieniamy się jedna książka za jedną książkę, film, płytę lub jedna płyta za jedną książkę, płytę, kasetę itd. Jeśli nie znajdziemy ciekawych dla siebie pozycji, można swoje książki zabrać z powrotem do domu lub zostawić w celu udostępnienia ewentualnym zainteresowanym do 31 maja.
       Mamy nadzieję, że nowych właścicieli znajdą powieści, poradniki, albumy, kasety magnetofonowe, płyty CD, DVD, a także płyty winylowe.
        
       „Swap książkowe” to również czas na poznanie ciekawych osób, wymianę opinii na tematy literackie i inne. Przyprowadźcie ze sobą przyjaciół, znajomych, sąsiadów.
        Na spotkanie pod hasłem „Swap książkowe” zaprasza Biblioteka PWSZ w Elblągu - przy Al. Grunwaldzkiej oraz przy ul. Czerniakowskiej od poniedziałku 19 maja do końca miesiąca.
      
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Szkoda, że dyrekcja bibliotek PWSZ " przespała" Światowy Dzień Książki 23.04 - w każdej bibliotece np. w Szwajcarii, Niemczech, Francji i innych krajach to święto książki i czytelników. Aukcje, wymiana, kiermasze, antykwariaty. .. U nas nie było NIC!!! I ani słowa o tym dniu na stronach PWSZ. BRAWO!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    Mizaczka(2014-05-14)
Reklama