UWAGA!

Wyraź siebie i daj się poznać!

Elbląg, Wyraź siebie i daj się poznać!

CVideo Challenge to pierwsza edycja konkursu dla studentów i absolwentów z całej Polski, którego główną ideą jest zachęcenie osób do stworzenia własnego CV w formie video.

CVideo jest atrakcyjną i innowacyjną formą autoprezentacji, która stanowi uzupełnienie standardowej formy życiorysu. Uczestnictwo w konkursie to nie tylko doskonała zabawa, ale przede wszystkim szansa na zaprezentowanie się przyszłemu pracodawcy w innowacyjny i nieszablonowy sposób.
     Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów, a także młodych profesjonalistów. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy założyć profil na www.beeatwork.pl oraz do standardowego CV dołączyć przygotowany przez siebie materiał konkursowy CVideo.
     Termin mija 30 czerwca. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w sierpniu. Do wygrania nagrody w dwóch kategoriach: nagroda ekspertów i internautów. Główna nagroda ekspertów to 5 tys. zł. Dodatkowo, osoby wyróżnione za najciekawsze CVideo otrzymają nagrody rzeczowe. Udział w konkursie CVideo Challenge 2009 to przede wszystkim szansa dla Ciebie na pokazanie się pracodawcy z jak najlepszej strony.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama