UWAGA!

Zagłosuj na elbląski projekt

Elbląg, Tak ma wyglądać gmach PWSZ przy ul. Grunwaldzkiej po rozbudowie.
Tak ma wyglądać gmach PWSZ przy ul. Grunwaldzkiej po rozbudowie.

Projekt Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu został zgłoszony do internetowego konkursu „Przymierz się”, którego organizatorem jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego – Instytucja Zarządzająca Programem Rozwój Polski Wschodniej.

Projekt nosi nazwę „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury dydaktycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, służącej do kształcenia kadr nowoczesnej gospodarki, ze szczególnym nastawieniem na nowoczesne technologie informatyczne”.
       Realizowany będzie w Elblągu na terenie obiektów należących do PWSZ. Przedmiotem jest rozbudowa i modernizacja bazy dydaktycznej PWSZ. Obejmuje on swoim zakresem modernizację i przebudowę części pomieszczeń budynku dydaktycznego, dobudowę i wyposażenie pawilonu laboratoriów dydaktycznych, budowę i wdrożenie systemu zdalnego nauczania (e-learning). Planowany termin realizacji to czerwiec 2011 r. Całkowita wartość projektu – 23,1 mln zł.
       Projekt pozwoli na stworzenie nowoczesnej bazy naukowo-dydaktycznej, w tym 17 nowoczesnych laboratoriów działających w obszarze ochrony środowiska, elektrotechniki i technologiczno-eksploatacyjnym oraz eksploatacji i zarządzania sieciami komputerowymi.
       Celem konkursu „Przymierz się” jest wybranie najpopularniejszego projektu Programu Rozwój Polski Wschodniej oraz zapoznanie mieszkańców Polski Wschodniej i całego kraju z projektami realizowanymi w ramach PO RPW. Projekt, który uzyska najwięcej głosów, wygra promocję medialną w całym kraju. O zwycięzcach będzie można przeczytać na łamach: „Gazety Wyborczej”, „Newsweeka”, „Polityki”, „Wprost”, „Przekroju”, „Tele Tygodnia”. Kampania zrealizowana zostanie przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.
       Aby zagłosować, należy wejść na stronę http://przymierzsie.pl/projekty/projekt133.php. Głosować można codziennie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 października br.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Głosujcie na Elbląski Park Technologiczny: przymierzsie.pl
  • Jak rozumiem czesne w górę ?
  • Konkurs już za półmetkiem. Czy nie za późno na promocję? Biorąc pod uwagę, że inny elbląski projekt, promowany od początku też furory nie robi (jest gdzieś w drugiej dziesiątce). Poza tym niecałe 500 głosów to jakaś porażka. głosować można codziennie, więc taki wynik jest możliwy do osiągnięcia w 10 dni (mniej więcej tyle już trwa konkurs) przez 50 osób. Wniosek. Nie głosuje nawet kadra i uczniowie. Chyba nam, elblążanom nie zależy, żeby pomóc elbląskim inicjatywom. Nasza zrąbana psychika każe czekać aż ktoś, coś zrealizuje całkowicie bez naszej pomocy, potem będzie można znaleźć jego błędy i powiesić na nim psy.
  • ?
  • nie glosuja bo do pwsz zjezdzaja sie tylko ludzie z osciennych wiosek i nie odentyfikuja sie oni z tym miastem. a rodowicie elblazanie studiuja lub pracuja w 3/4 poza miastem
Reklama