UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagłosuj na elbląski projekt

Elbląg, Tak ma wyglądać gmach PWSZ przy ul. Grunwaldzkiej po rozbudowie.
Tak ma wyglądać gmach PWSZ przy ul. Grunwaldzkiej po rozbudowie.

Projekt Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu został zgłoszony do internetowego konkursu „Przymierz się”, którego organizatorem jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego – Instytucja Zarządzająca Programem Rozwój Polski Wschodniej.

Projekt nosi nazwę „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury dydaktycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, służącej do kształcenia kadr nowoczesnej gospodarki, ze szczególnym nastawieniem na nowoczesne technologie informatyczne”.
       Realizowany będzie w Elblągu na terenie obiektów należących do PWSZ. Przedmiotem jest rozbudowa i modernizacja bazy dydaktycznej PWSZ. Obejmuje on swoim zakresem modernizację i przebudowę części pomieszczeń budynku dydaktycznego, dobudowę i wyposażenie pawilonu laboratoriów dydaktycznych, budowę i wdrożenie systemu zdalnego nauczania (e-learning). Planowany termin realizacji to czerwiec 2011 r. Całkowita wartość projektu – 23,1 mln zł.
       Projekt pozwoli na stworzenie nowoczesnej bazy naukowo-dydaktycznej, w tym 17 nowoczesnych laboratoriów działających w obszarze ochrony środowiska, elektrotechniki i technologiczno-eksploatacyjnym oraz eksploatacji i zarządzania sieciami komputerowymi.
       Celem konkursu „Przymierz się” jest wybranie najpopularniejszego projektu Programu Rozwój Polski Wschodniej oraz zapoznanie mieszkańców Polski Wschodniej i całego kraju z projektami realizowanymi w ramach PO RPW. Projekt, który uzyska najwięcej głosów, wygra promocję medialną w całym kraju. O zwycięzcach będzie można przeczytać na łamach: „Gazety Wyborczej”, „Newsweeka”, „Polityki”, „Wprost”, „Przekroju”, „Tele Tygodnia”. Kampania zrealizowana zostanie przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.
       Aby zagłosować, należy wejść na stronę http://przymierzsie.pl/projekty/projekt133.php. Głosować można codziennie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 17 października br.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Głosujcie na Elbląski Park Technologiczny: przymierzsie.pl
  • Jak rozumiem czesne w górę ?
  • Konkurs już za półmetkiem. Czy nie za późno na promocję? Biorąc pod uwagę, że inny elbląski projekt, promowany od początku też furory nie robi (jest gdzieś w drugiej dziesiątce). Poza tym niecałe 500 głosów to jakaś porażka. głosować można codziennie, więc taki wynik jest możliwy do osiągnięcia w 10 dni (mniej więcej tyle już trwa konkurs) przez 50 osób. Wniosek. Nie głosuje nawet kadra i uczniowie. Chyba nam, elblążanom nie zależy, żeby pomóc elbląskim inicjatywom. Nasza zrąbana psychika każe czekać aż ktoś, coś zrealizuje całkowicie bez naszej pomocy, potem będzie można znaleźć jego błędy i powiesić na nim psy.
  • ?
  • nie glosuja bo do pwsz zjezdzaja sie tylko ludzie z osciennych wiosek i nie odentyfikuja sie oni z tym miastem. a rodowicie elblazanie studiuja lub pracuja w 3/4 poza miastem
Reklama