UWAGA!

Zapisy do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

2013-03-05
15:00
 
Zapisy do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Zespół Szkół Akademickich prowadzi zapisy dzieci i młodzieży do Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Zespół Szkół Akademickich przygotował dla uczniów wyjątkową ofertę edukacyjną oraz bogaty wybór zajęć dodatkowych.

Organem założycielskim Szkoły jest Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Szkoła jest pierwszą tego typu placówką w Elblągu. Ścisły związek Szkoły z Uczelnią zapewnia wysoki poziom merytoryczny nauczanych przedmiotów i mobilizuje uczniów do osiągania naukowych sukcesów.
      
       Priorytetem jest dla nas solidne przygotowanie uczniów do egzaminów zewnętrznych. Szkoła wykorzystuje wszelkie możliwości, jakie daje jej powiązanie z Uczelnią – uczniowie korzystają z Biblioteki Akademickiej, pracowni komputerowych (jeden komputer na jednego ucznia), sal wykładowych i dydaktycznych oraz uczestniczą w wybranych zajęciach prowadzonych przez kadrę akademicką. Uczniowie uzyskują w ten sposób wyjątkowe możliwości poszerzania wiedzy i rozwijania swoich zainteresowań.
      
       Szkoła posiada bardzo dobre warunki lokalowe. Do dyspozycji uczniów zostają oddane nowoczesne, w pełni multimedialne klasy, bogato wyposażone, zgodnie z potrzebami, w mobilne stanowiska komputerowe podłączone do sieci Internetowej (sieć Wi - Fi), tablice interaktywne, rzutniki multimedialne. Szkoła dysponuje komputerami przenośnymi (laptopy), które są wykorzystywane podczas zajęć. Na potrzeby uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej wydzielono i zaprojektowano sale lekcyjne składające się z części edukacyjnej (wyposażonej w stoliki z krzesełkami) oraz rekreacyjnej (przystosowanej do zabawy i wypoczynku).
      
       Zajęcia w Szkole rozpoczynają się o godzinie 8.15. Zapewniamy bezpłatną opiekę świetlicową w godzinach 6.30-18.30.
W budynku znajduje się stołówka, która proponuje posiłki (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek) - świeżo przygotowywane i komponowane specjalnie dla dzieci i młodzieży.
      
       Szkoła kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia. Klasy liczą do 20 uczniów. Oprócz nowoczesnego i indywidualnego systemu nauczania oferujemy kilka godzin w tygodniu, bezpłatnych, dodatkowych zajęć z języka angielskiego. Szczegółowe informacje na temat dodatkowych zajęć z języka angielskiego oraz zapisów do Szkoły można uzyskać na stronie www.zsa.elblag.pl.
      
      
Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na spotkanie informacyjne na temat naszej Szkoły 7 marca o godz. 18.
      
       Zespół Szkół Akademickich w Elblągu, ul. Lotnicza 2, budynek EUH-E.

       --------------- Reklama --------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej