UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmieniajmy świat

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu ogłasza konkurs dla młodych elbląskich wolontariuszy na najlepszą inicjatywę na rzecz dzieci z terenu miasta Elbląg. Główną nagrodą jest sfinansowanie kursu na prawo jazdy kategorii B.

Konkurs odbywa się w ramach realizacji projektu „Zmieniajmy Świat” - organizacji wolontariatu młodzieżowego działającego na rzecz dzieci i młodzieży wychowującej się w rodzinach osób z zaburzeniami psychicznymi.
     Uczestnikami konkursu mogą być osoby pomiędzy 16 a 25 rokiem życia, które działają jako wolontariusze na terenie miasta Elbląga (konieczne zaświadczenie).
     Praca konkursowa powinna być w formie projektu i zawierać: dane osobowe autora, tytuł projektu, cele, rezultaty, krótki opis planowanych działań, harmonogram działań, termin realizacji, kosztorys, oświadczenie autora pracy o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, informację, czy autor posiada prawo jazdy.
     Projekty należy składać w zaklejonej kopercie z tytułem „Konkurs na inicjatywę na rzecz dzieci” do 5 grudnia 2007 roku w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu przy ulicy Winnej 9 w pokoju 317.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama