UWAGA!

Zmieniajmy świat

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu ogłasza konkurs dla młodych elbląskich wolontariuszy na najlepszą inicjatywę na rzecz dzieci z terenu miasta Elbląg. Główną nagrodą jest sfinansowanie kursu na prawo jazdy kategorii B.

Konkurs odbywa się w ramach realizacji projektu „Zmieniajmy Świat” - organizacji wolontariatu młodzieżowego działającego na rzecz dzieci i młodzieży wychowującej się w rodzinach osób z zaburzeniami psychicznymi.
     Uczestnikami konkursu mogą być osoby pomiędzy 16 a 25 rokiem życia, które działają jako wolontariusze na terenie miasta Elbląga (konieczne zaświadczenie).
     Praca konkursowa powinna być w formie projektu i zawierać: dane osobowe autora, tytuł projektu, cele, rezultaty, krótki opis planowanych działań, harmonogram działań, termin realizacji, kosztorys, oświadczenie autora pracy o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, informację, czy autor posiada prawo jazdy.
     Projekty należy składać w zaklejonej kopercie z tytułem „Konkurs na inicjatywę na rzecz dzieci” do 5 grudnia 2007 roku w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu przy ulicy Winnej 9 w pokoju 317.
MB
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama