UWAGA!

ZSA – miejsce marzeń, wspólnej nauki i zabawy

2013-06-21
07:00
ZSA – miejsce marzeń, wspólnej nauki i zabawy

Zespół Szkół Akademickich w skład którego wchodzą dwie szkoły niepubliczne – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, mieści się w nowoczesnym budynku, blisko centrum miasta. Szkoła stawia na jakość kształcenia i indywidualne podejście do ucznia. Klasy mają mniejszą liczebność. Dzięki temu nauczyciele mają czas i możliwość pracy z każdym uczniem.

Zajęcia w Szkole rozpoczynają się o godzinie 8.15. Opiekę uczniom zapewnia świetlica czynna w godzinach od 6.30 do 18.30. Szkoła zapewnia uczniom bardzo dobre warunki do wypoczynku, zabawy, zjedzenia posiłku i odrobienia prac domowych. Uczniowie oprócz zajęć lekcyjnych uczestniczą w dodatkowych zajęciach dostosowanych do ich potrzeb m.in. w: zajęciach teatralnych, tanecznych, karate, treningu twórczości, kołach naukowych. Rodzice mają pewność, że ich dzieci pozostają pod dobrą opieką.
      
       Szkoła cieszy się bardzo dobra opinią wśród dzieci, młodzieży i rodziców. W szkole panuje przyjazna atmosfera. Jest cicho i spokojnie. Budynek oraz jego otoczenie są objęte monitoringiem. Szkoła posiada duży ogród, boisko. Wkrótce dzieci będą mogły korzystać z placu zabaw.
      
       • Nowa jakość kształcenia w ZSA – to nowoczesne nauczanie przy pomocy multitablic. Do dyspozycji nauczycieli i uczniów zostały oddane nowoczesne, w pełni multimedialne klasy.
      
       • Szkoła jest przygotowana na przyjęcie dzieci sześcioletnich. Sale lekcyjne dla maluchów składają się z dwóch części: edukacyjnej i rekreacyjnej. Odpowiednie wyposażenie sali w meble, pomoce i zabawki oraz aranżacja przestrzeni to podstawowy wymóg aby dzieci czuły się komfortowo.
      
       Czesne w Niepublicznej Szkole Podstawowej oraz w Niepublicznym Gimnazjum wynosi 300 zł /miesięcznie. Uczniowie Gimnazjum uczęszczają na bezpłatne dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, matematyki i języka polskiego oraz liczne kółka zainteresowań. Sześciolatkom proponujemy dodatkowo dwie godziny tańca i dwie godziny języka angielskiego w tygodniu oraz trening twórczości.
      
       • Szkoła oferuje cały pakiet bezpłatnych zajęć dodatkowych w jednym miejscu.
      

       Zapisy trwają! Ograniczona liczba miejsc! Informacje pod nr tel. 55-239-39-03
      
       Zespół Szkół Akademickich w Elblągu, ul. Lotnicza 2 (budynek EUH-E)
       • Niepubliczna Szkoła Podstawowa
       • Niepubliczne Gimnazjum Akademickie
      
www.zsa.elblag.pl
      
------------- Reklama -------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej