UWAGA!

Akademia Olimpii po kontroli PZPN

 Elbląg, Akademia Olimpii po kontroli PZPN

Szkółka piłkarska żółto-biało-niebieskich w ostatnim czasie przeszła skrupulatną ocenę trenerów z Polskiego Związku Piłki Nożnej w ramach Programu Certyfikacji. Audyt miał potwierdzić, czy Akademia Olimpii Elbląg utrzyma złotą gwiazdką.

Od 1 marca do 30 czerwca w szkółkach uczestniczących w Programie Certyfikacji przeprowadzone zostaną roczne audyty za sezon 2020/21. Zostały podzielone na formę zdalną (według dokumentacji zamieszczonej w Systemie Zarządzania Szkółką Piłkarską), a także na część opierającą się na wizycie w siedzibie szkółki.

Spektrum audytu było szerokie i dotyczyło sprzętu treningowego, badań lekarskich czy chociażby umów z trenerami, o czym szerzej opowiedział trener koordynator Olimpii, Karol Przybyła:

- Sprawdzane były wszystkie dokumenty, ale także treningi oraz testy z całego roku. Kontroli dokonywał trener monitorujący Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystko zostało ocenione pozytywnie, co jest równoznaczne z utrzymaniem najwyższego odznaczenia, czyli złotej gwiazdki.

Należy dodać, że audyt był wizytą zapowiedzianą z wyznaczonym terminem przeprowadzenia kontroli. Ewentualna odmowa przyjęcia audytora PZPN byłaby równoznaczna z negatywną oceną audytu rocznego.

Jednak Program Certyfikacji prowadził również proces kontrolny bez wcześniejszej konsultacji.

- W przeszłości odbywały się także niezapowiedziane wizyty z PZPN na zajęciach treningowych. Wszystkie obserwowane zajęcia również otrzymały wysoką ocenę. - dodał trener Przybyła.

Przypominamy, że jedyną złotą gwiazdkę na Warmii i Mazurach posiada Akademia Olimpii Elbląg, zaś posiadaczami srebrnych gwiazdek są AP Ostróda, Stomilek Olsztyn oraz Constract Lubawa.

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama