UWAGA!

Akademia Olimpii po kontroli PZPN

 Elbląg, Akademia Olimpii po kontroli PZPN

Szkółka piłkarska żółto-biało-niebieskich w ostatnim czasie przeszła skrupulatną ocenę trenerów z Polskiego Związku Piłki Nożnej w ramach Programu Certyfikacji. Audyt miał potwierdzić, czy Akademia Olimpii Elbląg utrzyma złotą gwiazdką.

Od 1 marca do 30 czerwca w szkółkach uczestniczących w Programie Certyfikacji przeprowadzone zostaną roczne audyty za sezon 2020/21. Zostały podzielone na formę zdalną (według dokumentacji zamieszczonej w Systemie Zarządzania Szkółką Piłkarską), a także na część opierającą się na wizycie w siedzibie szkółki.

Spektrum audytu było szerokie i dotyczyło sprzętu treningowego, badań lekarskich czy chociażby umów z trenerami, o czym szerzej opowiedział trener koordynator Olimpii, Karol Przybyła:

- Sprawdzane były wszystkie dokumenty, ale także treningi oraz testy z całego roku. Kontroli dokonywał trener monitorujący Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wszystko zostało ocenione pozytywnie, co jest równoznaczne z utrzymaniem najwyższego odznaczenia, czyli złotej gwiazdki.

Należy dodać, że audyt był wizytą zapowiedzianą z wyznaczonym terminem przeprowadzenia kontroli. Ewentualna odmowa przyjęcia audytora PZPN byłaby równoznaczna z negatywną oceną audytu rocznego.

Jednak Program Certyfikacji prowadził również proces kontrolny bez wcześniejszej konsultacji.

- W przeszłości odbywały się także niezapowiedziane wizyty z PZPN na zajęciach treningowych. Wszystkie obserwowane zajęcia również otrzymały wysoką ocenę. - dodał trener Przybyła.

Przypominamy, że jedyną złotą gwiazdkę na Warmii i Mazurach posiada Akademia Olimpii Elbląg, zaś posiadaczami srebrnych gwiazdek są AP Ostróda, Stomilek Olsztyn oraz Constract Lubawa.

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama