UWAGA!

Kamil Wenger: Brakowało wykończenia (komentarze pomeczowe)

 Elbląg, Kamil Wenger
Kamil Wenger (fot. Michał Skroboszewski)

- Straciliśmy bramkę, której nie powinniśmy stracić. Mieliśmy dużo sytuacji, bardzo dobrze graliśmy piłką, stwarzaliśmy sytuację, brakowało wykończenia spokoju z finalizacją - mówił po sobotnim meczu Olimpii, jej kapitan Kamil Wenger. Żółto-biało-niebiescy zremisowali 1:1 z Chojniczanką Chojnice.

Tomasz Kafarski, trener Chojniczanki Chojnice o meczu: Trudny pojedynek na trudnym boisku. Pewnie jakość boiska miała wpływ na jakość gry. Było to dobre spotkanie, także pod kątem taktycznym. Mieliśmy swoje sytuacje, które mogły ten mecz zamknąć, a tak bramka na 1:1 zabrała nam komplet punktów. Remis z tak dobrze ustawionym i zmotywowanym zespołem będziemy szanować. Zarówno Chojniczanka, jak i i Olimpia chciała ten mecz wygrać i obie drużyny miały swoje okazje, aby zainkasować komplet punktów. Skończyło się remisem i trzeba to zaakceptować.

 

Tomasz Grzegorczyk, trener Olimpii Elbląg o meczu: Bardzo fajna reklama II ligi. Cieszę się, że ten mecz był w telewizji, dotychczas te mecze „telewizyjne“ na nie wychodziły. Dziś moja drużyna zagrała fantastyczny mecz. Zdominowaliśmy przeciwnika, bez względu na to, jakie miał on założenia. Kardynalny, wręcz kuriozalny błąd, który zdarzył nam się w fazie ataku kosztował nas stratę bramki i później goniliśmy wynik. Dziś widziałem drużynę, która realizuje, to co powiedziałem: tworzenie „małej gry“, zdominowanie przeciwnika przez posiadanie piłki, ale nie tylko posiadanie dla posiadania, ale aby kończyła się strzałem lub stałym fragmentem, korzyścią dla nas. Szkoda, że ta bramka nie padła wcześniej, bo mieliśmy swoje sytuacje. Są rzeczy do poprawy, ale w szatni pogratulowałem zawodnikom, bo jestem zadowolony z ich postawy. Z przebiegu meczu wynika, że to my mieliśmy więcej szans na zwycięstwo, więcej operowaliśmy piłką.

 

Tomasz Grzegorczyk o Mateuszu Dudku: Mateusz Dudek ma u nas podpisany roczny kontrakt i nikt z niego nie rezygnuje.

 

Kamil Wenger, kapitan Olimpii Elbląg o meczu: Ciężki mecz z klasowym przeciwnikiem, który chce wrócić do I ligi. Postawiliśmy im wysoko poprzeczkę i zaskoczyliśmy ich. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Straciliśmy bramkę, której nie powinniśmy stracić. Mieliśmy dużo sytuacji, bardzo dobrze graliśmy piłką, stwarzaliśmy sytuację, brakowało wykończenia spokoju z finalizacją.

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg

SM

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Było pana wszędzie tylko nie tam gdzie był pan potrzebny. Słaby mecz w pana wykonaniu, a wrzuty z autu to już. .. patologia.
 • Władze klibu Olimpii Elbląg nic nie robią aby zachęcić więcej kibiców do przyjścia na mecz na A8,więcej aktywności z waszej strony panie Guminiak i reszta zarządu!!!!!
 • "fantastyczny mecz"?no chyba lekka przesada
 • trzeba rozgladać sie za solidnym napastnikiem
 • Znowu to samo, brakowało, brakowało brakowało a co Wy robicie cały dzien??? Pracujecie ???? Jak sie zagrywa piłki góra a nie dołem to potem każde wytłumaczenie jest dobre. Wstydziłbym sie na Pan miejscu szukac wytłumaczenia, ostatnia sekunda zamiast strzal to Pan podaje góra ha ha ha
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  9
  alex12@(2021-11-08)
 • Było pana wszędzie, tylko nie tam gdzie był pan potrzebny. A pańskie wrzuty z autu - pozostawiam bez komentarza. ..
 • Marny zespół, jeszcze gorszy wynik
 • Brak skuteczności ????!!!!Człowieku nie ośmiszaj sie zoabcz ile macie bramek zdobytych a ile straconych, najgorsza druzyna pod tym względme !!!!!1Wy wogóle nie umiecie zdobywac bramek i nie osmieszaj sie takimi wypowiedziami !!!!!
 • To ja byłem na innym meczu chyba
 • Krasie kończy się kontrakt 31.12.2021 r. Poproszę zarząd o informację czy zostanie on przedłużony czy rokujący młodzieżowiec przejdzie za darmo np. do Widzewa, w którym był testowany.
 • Robimy wynik ponad oczekiwania Priorytety: Wykupić Dudka Przedłużyć kontrakty o kolejny rok Meczyk fajny Widać braki w umiejętnościach, no ale gdyby ich nie było to gracze grali by wyżej Najważniejsze by utrzymać ten skład i sztab
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  2
  Tłuki(2021-11-08)
 • Ja bym był ostrożny z tym zdominowaliśmy przeciwnika bo nic z tego nie wynikało. Solowa akcja i bramka Krawczuna na wyrównanie jedynie to OE remis uratowało. Chojniczanka już prawie weszła do bramki i nasz bramkarz też zachował się czujnie przy tym różnych. O faktach i wyniku trzeba rozmawiać a nie o tym kto miał % z gry.
Reklama