UWAGA!

Próba sił na Agrykoli

 Elbląg, Próba sił na Agrykoli
Fot. Mikołaj Sobczak (arch. portEl)

Podczas walnego zebrania stowarzyszenia Olimpii Elbląg kibice zaproponowali wprowadzenie trzeciego ich przedstawiciela do zarządu klubu. Propozycja została odrzucona, kibice zapowiadają kolejne działania protestacyjne.

Na profilu facebookowym „e-olimpia.com” opublikowano oświadczenie kibiców Olimpii, w którym informują oni o swoich działaniach podczas Walnego Zebrania Członków Olimpii Elbląg. Na zebraniu była kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców Olimpii. Jednym z postulatów było wprowadzenie do zarządu trzeciego przedstawiciela środowiska kibiców i przejęcie przez nich odpowiedzialności za klub.

Przypomnijmy: obecnie w skład zarządu wchodzi pięć osób, w tym dwóch przedstawicieli kibiców. I tu ciekawostka: na oficjalnej stronie klubu nie ma podanych osób, które zasiadają w zarządzie stowarzyszenia, komisji rewizyjnej i innych ciałach statutowych.

„Nie chcieliśmy przeprowadzać rewolucji, a ewolucję. Nie ma jednak czasu na prowadzenie zbędnych debat – wielu z nas uważa, że nadchodzący sezon może skończyć się gorzej niż ten poprzedni. Dlatego domagaliśmy się większości w zarządzie, co oczywiście wiąże się z wzięciem odpowiedzialności za nasz klub. Nasza propozycja została odrzucona.” - czytamy na profilu e-olimpia.com.

W przypadku braku zmian w zarządzie klubu kibice zapowiadają bojkot meczów drużyny w Elblągu. „W takim przypadku będziemy domagali się dymisji całego zarządu oraz wycofania się aktualnego Prezesa klubu z pracy w Olimpii. Mamy jednak nadzieję, że zwycięży zdrowy rozsądek.” - czytamy na kibicowskim profilu.

SM

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jak chcą wprowadzić 3 do zarządu i wziąć odpowiedzialność to oddajcie im ale pod jednym warunkiem Niech odpowiadają majątkiem swoim jeśli jeśli narobią długów i w razie czego złego zarządzania A nie dyskutować tak w zarządzie tak ale bez odpowiedzi to nie ma nic za darmo, trzeba brak na siebie odpowiedzialność a nie krytykować tylko
 • A ja mam pytanie, gdzie byliście jak gruby w jeden dzień wywalił Adama Noconia i rozwalił tamtą Olimpie nakazując grę juniorami? Wtedy prezes był ok? Wy też jesteście winni obecnej sytuacji tego klubu, jego zapaści na każdej płaszczyźnie! A teraz straszycie bojkotem na 100 osób? Od paru sezonów więcej ludzi chodzi na sektor rodzinny niż na waszą krytą
 • Głównym problemem całej Olimpi Elbląg począwszy od małych adeptów po drużynę seniorów oraz pracowników i trenerów jest Obecyn prezes Ksiądz Paweł Guminiak. To on wszystkim i wszystkimi rządzi w Olimpi począwszy od zakupu papieru toaletowego. Zawieszeniem dziecka w treningach wyjazdach na mecz itd. Mozna by pisać o tym bardzo dużo o niepłaceniu trenerom na czas, piłkarzom na czas którzy mają rodziny i dzieci na utrzymaniu. Ludzie nie chcą chodzić na mecze jak drużyna gra o nic bo po co. Sponsorować też nie chcą. Nie będę chodził na mecze dopóki Ksiądz będzie prezesem !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  51
  5
  7 rok bez Olumpi(2024-06-25)
 • Przecież to jest zastraszanie w Państwie prawa
 • Dziś Klub to fundusze. Co mają do zaproponowania kibice i ile jakie środki mają zagwarantowane.
 • Bardzo dobrze niech przejmą klub moze w koncu coś się zmieni gruba swinia prezes zniszczył ambicje sportowe cele nikogo nie obchodzi sport bez ambicji sportowych bo po to sport instenieje nie na pokaz mam nadzieję że nie dojdzie do porozumienia i kibice w końcu wywala to gruba klechę który zniszczył nasz klub co roku długi brak licencji brak perspektyw wszyscy zawodnicy kontrakty na max rok co to ma być jedyny klub w polsce który tak tagnicznie funkcjonuje kibice już nie pamiętają poważnego transferu wzmocnienia wiecznie zbieranie ochłap na koniec sezonu których już nikt nie chce to się nazywa budowanie klubu ? Z prezydentem się dogadać nie może nigdy tak co roku o stadion klub nie walczy tylko mieszkańcy czas na zamiany i to całego zarządu razem z grubym bucem...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  34
  11
  Elbląg miasto bez sportu(2024-06-25)
 • Hura wreście będzie normalnie na trybunach. Będę mógł przyjść z dziećmi i z żoną
 • Bojkot meczów już dawno powinien być puki prezesem jest księciunio...
 • Elbląg powinien przestać dokładać się do interesu, a nie budować im stadion
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  25
  Koniec z tym grajdołem(2024-06-25)
 • Ciekawe dlaczego nie chcą przedstawiciela kibiców???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  3
  Lllll(2024-06-25)
 • @Iwona.l - a teraz kto ręczy swoim majątkiem ? Miasto Elbląg, przecież ksiądz to poczciwina bez majątku...
 • Gruby nie odda finansów za Chiny ludowe. Jemu jest za dobrze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  0
  Hubbabubba(2024-06-25)
Reklama