UWAGA!

Przekaż 1 procent podatku i wesprzyj Olimpię

Zbliża się czas, kiedy każdy z nas będzie decydował o przekazaniu 1% na cele organizacji pożytku publicznego. Zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie Waszego 1% na działalność Związkowego Klubu Sportowego Olimpia Elbląg.

Będą to środki dobrze wykorzystane, gdyż sumiennie staramy się budować odpowiednie warunki dla rozwoju młodych ludzi, którzy odnaleźli swoją pasję w sporcie. Akademia Olimpii Elbląg, to przede wszystkim siła złożona z 450 zawodników wspieranych przez wykwalifikowanych trenerów oraz opiekuńczych rodziców.

Sukcesy, które zdobywamy pokazują, że warto wspierać nasze pomysły ukierunkowane na rozwój młodych ludzi. W 2019 roku Akademia Olimpii Elbląg otrzymała z ramienia Polskiego Związku Piłki Nożnej tytuł Złotej Gwiazdki w ramach projektu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich, tym samym stając się jedyną taką akademią w województwie warmińsko-mazurskim.

 

Potrzebujemy Waszego wsparcia do zrealizowania zamierzeń, pozwalających stworzyć warunki sprzyjające rozwojowi młodych sportowców, którzy spełnienie swoich piłkarskich marzeń mogą znaleźć w rodzinnym mieście, w klubie z tradycjami.

 

 

 

--- komunikat ----


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama