Trzy punkty rezerw w Gołdapi

Elbląg, Trzy punkty rezerw w Gołdapi

Rezerwy Olimpii Elbląg przerwały passę meczów bez zwycięstwa. Dziś (6 maja) pokonały na wyjeździe Romintę Gołdap.

To był mecz sąsiadów z tabeli. Rezerwy Olimpii w ostatnich czterech meczach zdobyły tylko punkt i chciały zakończyć kryzys. W pierwszej połowie żółto-biało-niebiescy kontrolowali grę, potrafili zagrozić bramkę gospodarza. Brakowało tylko bramek.

Te padły w drugiej połowie. W 54. minucie spotkania wynik spotkania otworzył Dominik Kozera wykorzystując rzut karny. Gospodarze nie zamierzali jednak składać broni i przystąpili do bardziej śmiałych ataków. Podopieczni Karola Przybyły wytrzymali presję i w ostatnich minutach meczu zdobyli jeszcze dwie bramki.

W następnej kolejce rezerwy Olimpii podejmą w Elblągu GKS Wikielec.

Rominta Gołdap - Olimpia II Elbląg 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 - Kozera (54. min., karny), 0:2 - Szczudliński (86. min.). 0:3 - Kozera (88. min.)

Olimpia II: Fidurski - Łąpieś, Szczudliński, Kasprzykowski, Laskowski, Piróg (85‘ Sznajder), Szantyr (85‘ Szopiński), Panek (60‘ Stróżewski), Berdyczko (55‘ Leszczyński), Winiarski (75‘ Dziurdzia), Kozera