UWAGA!

Dom Indeco

Dom Indeco

Dom to przestrzeń złożona z wielu pomieszczeń, o rozmaitych funkcjach. W każdym z nich przyda się dobrze zorganizowane miejsce do przechowywania najróżniejszych przedmiotów: ubrań, kosmetyków, sprzętu sportowego, książek, zabawek, żywności... Warto o tym pamiętać już na etapie szukania i oceniania projektu przyszłego lokum.

Każdego miesiąca projektanci INDECO odwiedzają ok. 20 tys. domów i mieszkań, doradzając jak praktycznie wykorzystać dostępną powierzchnię. Planują miejsca na szafy, garderoby, spiżarnie. Mamy jednak pełną świadomość, że nawet najlepsze rozwiązania INDECO nie są w stanie w pełni skorygować wad projektów. Czasem w łazience przydałaby się duża wnęka, w której można ukryć zapas środków czystości, ręczników czy kosz z brudną bielizną. Niestety, nikt tego wcześniej nie przewidział. Dlatego podpowiadamy, że o miejscach do przechowywania trzeba myśleć już na etapie wyboru projektu i promujemy gotowe, naszym zdaniem najbardziej funkcjonalne, dopracowane i komfortowe rozwiązania.
      
       Zapraszamy do naszego wirtualnego domu. Wejdź do wybranego pomieszczenia, zobacz, ile różnych funkcji może pełnić i przekonaj się, jak je najlepiej zagospodarować. Wszystko to znajdziesz na stronach: www.domindeco.pl oraz www.northmeble.pl.
---------------------- Reklama ------------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej