UWAGA!

Inspiracje dla wnętrza

 Inspiracje dla wnętrza

Każdy z nas chce mieć wymarzony wystrój mieszkania lub domu. Jednym z takich elementów dekoracyjnych są witraże, które możemy montować w meblach, drzwiach, kabinach prysznicowych, kaflach szklanych, przeszkleniach oraz aktualnie bardzo modnych ekranach kuchennych.

ArtGlass z Elbląga prezentuje w swojej ofercie całą gamę witraży, które zdobione są w tylu wzorach, ile dostarczy nam wyobraźnia.
      
       Podstawową działalnością jest lokalny rynek meblarski. Jednak biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku, aktualnie rozpoczęliśmy sprzedaż na terenie całego kraju. Zarówno poprzez hurtowników, jak i wykorzystując w tym celu Internet, a dokładnie nasz sklep internetowy. Warto nadmienić, że wielokrotnie nasze wyroby były wysyłane do odległych krajów.
      
       Współprace rozpoczęliśmy z hutami Kara i Sandoglass – obecnie są to huty Guardian oraz Pilkington. Posiłkujemy się również importem szkła zza granicy. Pracujemy tylko i wyłącznie na szkle typu float.
      
       Ogólnie obraz jest nanoszony za pomocą maszyny, utrwalany termicznie i zabezpieczany przed wilgocią. Cała sztuka polega na dokładnym przygotowaniu podłoża, jest to najważniejszy element całego cyklu produkcyjnego.
      
       Głównymi odbiorcami są producenci drzwi, przeszkleń, kabin prysznicowych, dekoratorzy wnętrz, zakłady meblowe oraz architekci. Obecna technologia pozwala stworzyć z własnego domu dzieło sztuki, zdobione wedle określonych upodobań właściciela. Wykonujemy także witraże religijne oraz indywidualne zlecenia w zależności od gustu klienta.
      
       Oferta obejmuje całościową obróbkę szkła: cięcie, szlif, polerowanie, wiercenie, klejenie, laminowanie, hartowanie, malowanie natryskiem, jak i sitodrukiem. W zależności od zapotrzebowania i określonych technicznie warunków, jakie ma spełnić finalny produkt, taką technologię stosujemy.
      

 


       Nowością, biorąc pod uwagę technologię są drzwi wykonywane tylko i wyłącznie z drewna bezsękowego, wypełnionego naszymi witrażami, stwarza to niesamowity urok wnętrza domu, mieszkania z możliwością wykonania grafik o dowolnej tematyce i kolorystyce. Ponadto specjalizujemy się także w wykonywaniu wizualizacji architektonicznych, z wykorzystaniem ogromnej bazy naszych wzorów, która ciągle się powiększa, by trafić w najbardziej wymagające gusta.
      
       Każdy marzy o własnym mieszkaniu innym niż wszystkie, stosowanie naszego szkła w łatwy i niedrogi sposób to umożliwia oraz daje niesamowitą frajdę z możliwości tworzenia i kreowania własnego domu. Zapraszamy do współpracy.


       ----------------- Reklama ----------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Poradnik

Artykuły powiązane tematycznie