UWAGA!

Ściąga portElu. Naucz się języka

 Ściąga portElu. Naucz się języka

Każdy zgodzi się chyba z tezą, że nauka języków jest podstawowym elementem wykształcenia. Teraz, gdy świat stoi dla ludzi otworem i coraz więcej granic zostaje zniesionych znajomość języków okazuje się nadto przydatna. Postanowiliśmy zrobić dla was kolejną ściągę. Tym razem znajdziecie w niej spis najlepszych miejsc do nauki języków obcych.

„Mówi się, że kto zna języki obce, widzi wyraźniej świat. Każdy język wyraża inny punkt widzenia” – powiedział w swojej książce Alessandro D`Avenia. My zgadzamy się z tą tezą i serwujemy wam nasze zestawienie.
      
       5 STARS SCHOOL - Kameralna Szkoła Językowa powstała w 2013 roku na Bielanach, w domku jednorodzinnym. Uczymy języka francuskiego i angielskiego. Nowocześnie urządzona sala, w niczym nie przypomina klasy szkolnej co stanowi świetną odskocznię dla ucznia. Sercem jest duża, 97- calowa tablica interaktywna z bogatą ofertą programów dostosowaną do poziomu grupy, uczymy się również na tabletach. Na zajęciach pracujemy w kilku strefach, uczeń nie siedzi jak to ma miejsce w szkole –cały czas za ławką, tylko przy krześle z pulpitem, na pufie lub przy dużym stole konferencyjnym, co sprzyja koncentracji. Grupy liczą do 4 osób, co sprawia, że osoba szczególnie ta mniej śmiała, miała szansę na zabranie głosu lub zadanie pytania. Staramy się, by z każdej lekcji uczeń wyniósł wiedzę z zakresu języka. Oferujemy mnóstwo zadań dodatkowych, odsłuchów i przygotowanie do testów czy egzaminów. Ofertę swoją głównie kierujemy dla rodziców dzieci 4-5 letnich (zajęcia odbywają się w Bibliotece nr 4 przy ulicy Ogólnej we wtorki o 16-tej), do dzieci w szkole podstawowej, gimnazjum i szkole ponadgimnazjalnej. Uczniowie, grupowani są według klas szkolnych tak, by nie zostawali z materiałem szkolnym sami. Jeśli znajdą się dwie lub trzy osoby zainteresowane nowym kursem to stworzymy go dla nich !. Od tego roku oferujemy również kurs konwersacji dla zaawansowanych i język francuski podstawowy dla młodzieży gimnazjalnej. Zapisy cały rok! Pierwsza lekcja na wszystkich kursach darmowa. Więcej informacji na stronie lub pod numerem 506 142 278.
      
       Akcent - Angielski, hiszpański, niemiecki i włoski dla dzieci (od 3 lat), młodzieży i dorosłych. Uczymy z pasją w miłej atmosferze, w małych grupach. Najważniejszy jest dla nas komfort kursantów oraz ich efekty w nauce, jakie osiągają dzięki naszej profesjonalnej kadrze. Stosujemy nowoczesne metody, tablice interaktywne i multimedialne pomoce dydaktyczne abyście z łatwością chłonęli języki obce. Poleć znajomego a otrzymasz 50zł rabatu na wybrany kurs językowy! Cena kursu już od 80zł. Zapraszamy na Pl. Dworcowy 3a/r I piętro, Elbląg, tel. 665 868 688 lub na stronę.
      
       Edun Korepetycje - prowadzimy szeroki wybór korepetycji językowych na każdym etapie edukacji szkolnej. Nasze korepetycje pozwolą nadrobić zaległości, usystematyzować wiedzę i uzyskać lepsze oceny w szkole. Korepetycje są zarówno grupowe (2-4 osób) jak i indywidualne. W ofercie posiadamy również zajęcia pomagające we wszystkich przedmiotach z zakresu edukacji szkolnej. Zajęcia zaczynają się już od 14 zł/lekcja, a dodatkowo lekcja próbna gratis! Więcej informacji: Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8, pod tel. 55 621 29 28 lub 796 212 922 oraz na stronie.
      
       Empik School - to szkoła z największymi tradycjami, zarówno w mieście, jak i w Polsce. Zapraszamy na kursy, które prowadzi wykwalifikowana kadra. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, norweskiego, szwedzkiego i japońskiego. Oprócz tego posiadamy dziennik elektroniczny dla każdego typu kursu. Od lat z sukcesem przygotowjemy do egzaminów: 6-klasisty, gimnazajalnych, maturalnych i certyfikatów międzynarodowych. Jesteśmy centrum egzaminacyjnym TELC i LCCI. Tak szeroka oferta w konkurencyjnych cenach, już od 8 zł/godzina. Zapraszamy. Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8, tel. 55 232 70 49. Zajrzyjcie też na stronę.
      
       Helen Doron - Jak uczymy angielskiego? Najlepiej! Naturalnie - tak jak języka ojczystego. Zajęcia prowadzimy w małych grupach od 4 do 8 osób, w ponad 30 krajach na świecie. Ponad 30.000 dzieci w ponad 200 centrach w Polsce doskonali swój język na najwyższym poziomie. Zajęcia prowadzą jedynie wykwalifikowani lektorzy metody Helen Doron, którzy ukończyli filologię angielską. Sprawdź sam - przyjdź na darmową lekcję pokazową. Lekcje trwają od 45 do 130 minut w zależności od wieku. Więcej informacji pod nr 500 018 782 lub na stronie.
      
       Nauka Języków Obcych Regent -
rok szkolny obejmuje 120 godzin lekcyjnych (2x w tyg. po 90 min), zajęcia rozpoczynamy 22 września br. Zapisy na rok szkolny 2014/2015 trwają do 20 września br., a zapisując się do 10 września br. otrzymacie RABAT - 300 zł. W naszej ofercie znajdują się: nauka języka angielskiego metodą Regent Assimilation Method (nauczanie przez native speakerów - obcokrajowców z Ameryki i Wielkiej Brytanii) lub Regent Dual Method (przemiennie - polski lektor i obcokrajowiec). Każdy kurs jest nadzorowany przez dyrektora metodycznego. W każdej grupie prowadzony jest dziennik zajęć, w którym są rejestrowane tematy, i obecności. Sprawdzanie postępów nauczania odbywa się poprzez testy miesięczne, semestralne i roczne. Doskonale przygotowane pracownie językowe (tablice multimedialne, pracownie komputerowe), bezpłatne pre-testingi do egzaminów CAMBRIDGE. Słuchacze kursów mogą korzystać bezpłatnie z zasobów biblioteki Regent College – NKJO w Elblągu. Kontakt: ul. Królewiecka 100,Elbląg. Tel. 55 236-88-65 lub 502 461 334. Szczegóły na stronie.
      
       Progress -
Świat należy do odważnych, ale znajomość angielskiego bardzo pomaga. Zapraszam dzieci, gimnazjalistów, maturzystów i dorosłych do zapisów na kursy języka angielskiego rozpoczynające się we wrześniu. Bardzo konkurencyjne ceny przy dużej ilości godzin! Gwarantowane postępy już po kilku miesiącach przygody z językiem.
       Zajęcia są bardzo intensywne i wszyscy mówią po angielsku, nikt w Szkole Angielskiego PROGRESS nie wymiga się od mówienia . Ponadto, lekcje prowadzone są przez nauczycielkę z wieloletnim doświadczeniem, udokumentowanym tytułem magistra na prestiżowym Uniwersytecie Middlesex w Londynie. Przyjdź na dwie darmowe lekcje próbne i przekonaj się, że warto. Elbląg, ul. Morszyńska 48. Więcej informacji pod nr 504 457 225 lub na stronie.
      
       Sofia -
to szkoła językowa, która stawia na jakość. W swojej ofercie posiadamy korepetycja z języka angielskiego, które znakomicie przygotują was do matury lub egzaminów gimnazjalnych. Prowadzimy także zajęcia z języka szwedzkiego, dzięki którym nauczysz się go od zera lub podszkolisz w konkretnej dziedzinie przygotowując się do pracy za granicą. Oferta skierowana jest zarówno do młodzieży jak i dla dorosłych. Tworzymy maksymalnie 6-osobowe grupy. Cena w przypadku języka angielskiego to 14 zł/45 min. Lekcja szwedzkiego 19 zł/45 min. Kontakt: Elbląg, ul. Saperów 6. Tel. 690 463 664. Więcej informacji na stronie lub profilu.
      
       Top English School - jest największym ogólnopolskim centrum nauki języków metodą direct method – metodą bezpośredniej nauki języka obcego. W Top English School robimy coś więcej niż większość szkół uczących metodą bezpośrednią, ponieważ praca nad utrwalaniem materiału ma zawsze formę usystematyzowanych mini-konwersacji między lektorem a studentem. Nasi studenci najbardziej cenią sobie to, że ucząc się intensywnie nie odczuwają „ciężaru” ilości nowych słów, struktur, a dynamika i przebieg zajęć zależy zarówno od lektora jak i samych studentów. Nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego metodą bezpośrednią zjednało nam przychylność wielu osób indywidualnych, największych firm oraz korporacji na rynku elbląskim. Zapraszamy do naszej szkoły na bezpłatne testy kwalifikacyjne i zachęcamy do skorzystania z lekcji próbnych, aby samemu móc ocenić jakość świadczonych przez nas usług. Nowość! W roku szkolnym 2014/15 także język niemiecki oraz rosyjski metodą bezpośrednią! Rabaty nawet do 20%. Sprawdź naszą specjalną urodzinową ofertę lub zadzwoń pod 662 336 868.
      

       Przejrzyjcie jeszcze dział OGŁOSZEŃ i KATALOG FIRM. Tam też znajdziecie sporo ofert.
       Wkrótce kolejne zestawienia.
       Tabela będzie aktualizowana na bieżąco. Zachęcamy właścicieli firm organizujących zajęcia językowe, które nie pojawiły się w spisie, do przedstawienia nam swojej oferty. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem milosz@portel.pl
GA

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Poradnik

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)