UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty metodą Hellingera

W sobotę i niedzielę (12 i 13 maja) po raz kolejny zapraszamy na dwudniowe warsztaty psychologiczne prowadzone metodą Berta Hellingera (ustawienia rodzinne).

Zajęcia poprowadzi ceniony psychoterapeuta Piotr Bednarczyk (informacje o trenerze – www.ptus.pl), który od lat praktykuje z powodzeniem terapię metodą hellingerowską.
       Zajęcia odbędą się 12 maja (sobota) w godz. 9-18 i 13 maja (niedziela) w godz. 10-16. Zgłoszenia prosimy kierować na nr telefonu 509 626 582 i 506 752 690.
       Celem zajęć jest poszukiwanie rozwiązań dla problemów indywidualnych (lęki, depresje, zaburzenia jedzenia, przewlekłe lub zagrażające życiu choroby) i rodzinnych (trudności w relacjach z partnerem, kłopoty z dziećmi), a także w sprawach zawodowych i biznesowych. Spotkanie jest przeznaczone dla osób przeżywających trudności w związkach, mających kłopoty z dziećmi (w tym wypadku wskazane jest uczestnictwo obojga rodziców), zmagających się z problemami emocjonalnymi (depresje, lęki), doświadczającymi kłopotów ze zdrowiem, chcących poprawić jakość swojego życia, potrzebujących zmian w życiu zawodowym.
      
       O terapii Berta Hellingera
      
Według tego niemieckiego terapeuty historia naszej rodziny ma większy wpływ na nasze życie niż moglibyśmy przypuszczać. Jeśli czyjś ciężki los nie został w rodzinie uszanowany, a osoba ta nie ma w rodzinie należnego jej miejsca, ktoś z kolejnych pokoleń może doświadczać trudności i niepowodzeń życiowych, których mimo wysiłków i prób nie udaje się pokonać.. W ten sposób (tzw. uwikłanie w los przodków) przejawia się jego głęboka miłość do rodziny.
       Ustawienia pomagają odnaleźć takie uwikłania i zapoczątkować zmiany systemu w kierunku uruchomienia sił przywracających naturalny porządek. Wszyscy uczestnicy poprzednich zajęć potwierdzają, że w ich życiu nastąpiło wiele pozytywnych zmian.
      
KEM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • Taaak bardzo "uznana" i "szanowana" metoda, podobnie jak jej twórca. Ludzie, ludzie. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  kasaki(2012-05-09)
 • ostrzegam przed manipulacją i wykorzystaniem złej "psychologiczno-sekciarskiej" ideologii!!!W internecie można się dużo o tym dowiedzieć. Sprawdź zanim cię wciągną w coś co nie przysłuży się tobie tylko "IM". Badźcie roztropni i trzeźwi duchowo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  oddany(2012-05-09)
 • Oj, wy pseudoznawcy. ..
 • Taaaa. .. .można się dowiedzieć w internecie. .. Gratuluje ci wiedzy zdobywanej w internecie. Może byś poszedł na studia?osobiście znam wiele osób, które są szczęśliwe, że trafiły na tę terapię i wreszcie ułożyły swoje sprawy
 • W Niemczech, ojczyźnie Berta H. , metoda ustawień jest zakazana jako szkodliwa, po tym, jak odnotowano kilka przypadków samobójstw bezpośrednio po sesjach " terapeutycznych". Ta metoda nie ma żadnego oparcia w poważnej teorii psychologicznej, podobnie jak psychoanaliza.
 • "Ustawienia pomagają odnaleźć takie uwikłania i zapoczątkować zmiany systemu w kierunku uruchomienia sił przywracających naturalny porządek" ludzie zastanówcie się zanim zaczniecie próbę wyjścia z depresji i lęków z pomocą przodków do szóstego pokolenia (jak twierdzi guru hellinger i jego uczniowie). możliwe że to zaawansowana w strukturze i działaniu sekta wyłudzająca pieniądze i niszcząca ludziom zycie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ustawiacz(2013-11-12)
 • co sie zmieniło i u kogo? na własne oczy widziałem masę ludzi którzy mielili słomę aż w końcu zrezygnowali
Reklama