UWAGA!

Wyprawa marzeń z Architektami Podróży

2013-03-01
07:00
 
Architekci Podróży, Rishikesh, Indie,
Architekci Podróży, Rishikesh, Indie, fot. nadesłana

Marzysz o podróżach? Chciałbyś zwiedzać świat, poznawać ludzi, lokalną kulturę, smakować regionalnych specjałów w małych knajpkach „na rogu”? Odpoczywać bez otaczającego Cię zewsząd tłumu hałaśliwych turystów, z dala od utartych szlaków czy kurortów polecanych przez biura podróży? Możesz to zrobić, nawet jeśli nie masz doświadczenia globtrotera albo czasu na samodzielne przygotowanie wyprawy.

Martyna Nowicka i Mateusz Paprocki - pasjonaci samodzielnego podróżowania - przygotowali specjalną usługę dla miłośników samodzielnych wypraw.
       Aby realizować swoje marzenia i jednoczesnie zarażać innych pasją do podróżowania założyli firmę Architekci Podróży, a jej oferta jest alternatywą dla gotowych ofert biur turystycznych.
      
       Architekci Podróży pomagają w realizacji marzeń o idealnych wakacjach osobom chcącym podróżować, ale nie mającym czasu lub ochoty na samodzielne przygotowanie wyjazdu.
      
Mateusz i Martyna są przekonani, że samodzielne podróżowanie bez biur podróży, poznawanie lokalnej kultury i mieszkańców oraz jedzenie w małych knajpkach „na rogu” daje satysfakcję i poczucie dobrze spędzonego czasu a jednocześnie rozwija i poszerza horyzonty.
      
       Architekci Podróży, ułatwiając czy wręcz umożliwiając realizację marzeń o podróży i oszczędzając Twój czas przeznaczony na organizację wyjazdu, zaplanują i przygotują indywidualny wyjazd zgodnie ze wskazówkami:
       - pomogą Ci w wyborze miejsca docelowego,
       - przygotują dla Ciebie szczegółowy plan podróży,
       - zasugerują hotele i zorganizują transport ma miejscu,
       a wszystko to zgodnie z Twoim budżetem i upodobaniami.
      

       Chcesz wiedzieć więcej? Podróżnicze porady i inne informacje znajdziesz na stronie www.architekcipodrozy.pl
      

       Zapraszamy. Wyrusz z nami w podróż życia.
      

 


       Architekci Podróży
       e-mail: kontakt@architekcipodrozy.pl
      
       ----reklama----

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej