UWAGA!

Afera z miss

"Niespełna tydzień po wyborach miss w Elblągu zaczęły krążyć plotki, że zostały one ukartowane" - informuje dzisiejsza Gazeta Elbląska.

"Na temat wyborów Miss Ziemii Elbląskiej pojawiło się mnóstwo opinii w internecie (www.portel.pl). Wśrod wielu zamieszczonych opinii znalazły się także takie:
     "W tych starszych kategoriach juz wszystko było wiadomo 1 miesiac temu. Moja kuzynka Monika Mazurowska wicemiss nastolatek wiedziała że będzie 2. To wszystko jest przekupione (2001-02-26 17:42:04)" - opinia podpisana imieniem i nazwiskiem.
     Próbowaliśmy skontaktować się z autorem tej opinii.
     - Rozmawiałem z synem na ten temat i powiedział mi, że on tego nie napisał, choć było tam zamieszczone jego imię i nazwisko - powiedział nam Pan N., ojciec chłopaka. - Mogę za niego ręczyć.
     Ojciec chłopaka twierdził również, że dzień po ukazaniu się tej opinii w internecie syn zamieścił ogłoszenie, że to nie on jest jego autorem. Takie sprostowanie pojawiło się jednak dopiero po naszej rozmowie z Panem N.
     - Jako przewodniczący składu sędziowskiego mogę zapewnić, że nic nie było ani ukartowane, ani przekupione - mówi Adam Brinkiewicz, przedstawiciel firmy Lider, organizatora wyborów Miss Ziemi Elbląskiej. - Jeśli ktoś zamieścił taką opinię i podpisał się własnym nazwiskiem może być pewien, że wytoczymy mu proces. Jest to pomówienie w stosunku do siedemnastu osób zasiadających w jury.
     W innej opinii internautka napisała:
     "Myślę, że te wybory miss były z góry ukartowane. Usłyszałam siedząc obok pewnych osób które, już wiedziały na początku kto wygra. Może to tylko zbieg okoliczności...(2001-02-26)".
     - Co roku odbieramy telefony z podziękowaniami od rodzin dziewczyn, które coś wygrały, jak i od znajomych dziewczyn, które przegrały z wyrzutami, że jury zostało przekupione - nie ukrywa Adam Brinkiewicz. - Wystarczy zobaczyć, kto zasiada w jury... Ci ludzie obracają ogromnymi pieniędzmi, więc żadna łapówka nie zrobiłaby na nich wrażenia. Ale takie plotki pojawiają się co roku - krzywdzą zarówno członków jury, jak i same dziewczęta".
     
     Zobacz także "Miss AD 2001 już wybrana" i wypowiedzi Czytelników do tekstu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama