UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Budujemy nowy dom

"Przy ul. Żyrardowskiej w Elblągu wyłaniają się dwa budynki Elbląskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Gotowe będą w listopadzie br." - czytamy w "Głosie Elbląga".

"Ponieważ w Elblągu tempo budownictwa znacznie osłabło, toteż każda nowa budowa budzi zaciekawienie i przyciąga wzrok. Tak jest w przypadku dwóch domów przy ul. Żyrardowskiej w Elblągu. Wprawdzie uważnemu obserwatorowi tempo, w jakim budynki rosną, nie wydaje się imponujące, niemniej - jak twierdzi inwestor - domy rosną zgodnie z planem. Mieszkania gotowe będą w listopadzie tego roku. We wrześniu ubiegający się o przydział lokali z ETBS będą poproszeni o zaktualizowanie wniosków, które następnie trafią do weryfikującej je komisji. W budynkach będzie 27 mieszkań, z których 8 jest już rozdysponowanych, bo czekające na nie osoby już teraz partycypują w kosztach inwestycji. Łącznie w ciągu 3 lat planuje się zbudować przy ul. Żyrardowskiej 8 domów, w których będą 224 mieszkania. Następnym terenem inwestycyjnym ETBS ma być ul. Dąbrowskiego".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Znacznie osłabło? To znaczy jakie ono było? Ja twierdzę, że totalnie wzrosło i w tym roku odda się do urzytku 5 mieszkań !!! i nawet dodatkwo jedną komórkę bez chlewika !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-06-12)
 • Od stycznia 2002 planuje się kapitalny remont tej inwestycji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-06-12)
Reklama