UWAGA!

Budujemy nowy dom

"Przy ul. Żyrardowskiej w Elblągu wyłaniają się dwa budynki Elbląskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Gotowe będą w listopadzie br." - czytamy w "Głosie Elbląga".

"Ponieważ w Elblągu tempo budownictwa znacznie osłabło, toteż każda nowa budowa budzi zaciekawienie i przyciąga wzrok. Tak jest w przypadku dwóch domów przy ul. Żyrardowskiej w Elblągu. Wprawdzie uważnemu obserwatorowi tempo, w jakim budynki rosną, nie wydaje się imponujące, niemniej - jak twierdzi inwestor - domy rosną zgodnie z planem. Mieszkania gotowe będą w listopadzie tego roku. We wrześniu ubiegający się o przydział lokali z ETBS będą poproszeni o zaktualizowanie wniosków, które następnie trafią do weryfikującej je komisji. W budynkach będzie 27 mieszkań, z których 8 jest już rozdysponowanych, bo czekające na nie osoby już teraz partycypują w kosztach inwestycji. Łącznie w ciągu 3 lat planuje się zbudować przy ul. Żyrardowskiej 8 domów, w których będą 224 mieszkania. Następnym terenem inwestycyjnym ETBS ma być ul. Dąbrowskiego".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Znacznie osłabło? To znaczy jakie ono było? Ja twierdzę, że totalnie wzrosło i w tym roku odda się do urzytku 5 mieszkań !!! i nawet dodatkwo jedną komórkę bez chlewika !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-06-12)
 • Od stycznia 2002 planuje się kapitalny remont tej inwestycji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-06-12)
Reklama