UWAGA!

Ciężka dola lokatora

„Część lokatorów elbląskich czynszówek ma problemy z regularnym uiszczaniem opłat. Na szczęście eksmisja grozi tylko jednej rodzinie” - donosi "Gazeta Olsztyńska".

„Czynsz w mieszkaniach należących do Elbląskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego nie należy do niskich. Miesięcznie za metr kwadratowy lokatorzy płacą 6,2 zł. Jednak w stawkę czynszu wliczona jest rata kredytu. - Jeśli pracują dwie osoby można utrzymać mieszkanie. Kiedy jedno traci pracę zaczyna być ciężko” - mówią mieszkańcy ETBS „Gazecie Olsztyńskiej”.
     „Zdaniem prezesa ETBS elblążanie radzą sobie z problemem opłat. - Większość zaległości w opłatach czynszu nie przekracza dwóch miesięcy - poinformował „Gazetę Olsztyńską” Andrzej Puławski. - Lokatorzy nie zawsze wpłacają pieniądze w terminie, ale potem uzupełniają zaległości. Obecnie jest tylko jedna rodzina, którą powinniśmy eksmitować".
RM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • 6,2 zł za metr to tylko czynsz? niezła kasa i choć wiem na jakiej zasadzie funcjonują TBS-y to uważame, że jeśli powstają mieszkania z przeznaczeniem dla najbiedniejszych powinny być albo o obniżonym standardzie albo z innego powodu tańsze.
Reklama