UWAGA!

Czekanie na przydział

"Od chwili opuszczenie przez 14 Brygadę Zmechanizowaną koszar przy ul. Łęczyckiej minęło kilka tygodni. Wciąż nie ma jednak decyzji co do dalszych losów budynków" - donosi dzisiejsza Gazeta Morska strona 5.

"Rzecznik Pomorskiego Okręgu Wojskowego płk Antoni Szubiński powiedział Gazecie Morskiej, że na razie nie mówi się o przekazywaniu obiektu na cele cywilne".
     "Zainteresowania terenami i obiektami przy ul. Łęczyckiej nie wykazują też władze miasta. - Jesteśmy przeciwko wyprowadzaniu wojska z miasta - uważa prezydent miasta Henryk Słonina. - Wojsko to zamówienie na dostawę różnego rodzaju artykułów, na których zarobią mieszkańcy. Także żadna z elbląskich szkół wyższych nie jest zainteresowana obiektami, a utworzenie w nich mieszkań byłoby zbyt drogie - dodaje prezydent".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • O matko Boska, to i wojsko wyprowadzono z Elbląga? A dokąd? Może do Olsztyna? To i asfalt z jezdni też nam zabiorą. A w tych budynkach po wojsku to trzeba zrobić obóz dla przesiedleńców z Niemiec. Tak jak oni robili obozy dla uchodźców z Polski w latach 1970-80. Niemcy pieniądze mają i zanim odzyskają kamienice i wiejskie posiadłości pomieszkają trochę w koszarach. A potem mieszkanka komunalne jak znalazł, no i po remoncie!!! Dla kogo te mieszkania? Ano dla tych co budują na elbląskiej starówce!
Reklama