UWAGA!

Czterech mieszkańców powiatu elbląskiego zginęło w wypadku pod Bydgoszczą

 Elbląg, Czterech mieszkańców powiatu elbląskiego zginęło w wypadku pod Bydgoszczą
fot. arch. Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrczu.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek po godz. 10 w Niewieścinie (województwo kujawsko-pomorskie). Zderzyły się tam dwa samochody ciężarowe i dwa osobowe. Nie żyje czterech mieszkańców powiatu elbląskiego. Zobacz więcej zdjęć wykonanych przez strażaków z PSP w Świeciu.

W zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy - osobowy peugeot, ciężarówka, ford transit oraz ciężarowe volvo. Oba pojazdy ciężarowe przewoziły kruszywo. Czterej mężczyźni podróżujący fordem transitem zginęli na miejscu. Ofiary śmiertelne pochodziły z powiatu elbląskiego.

  Elbląg, mł. bryg. Arkadiusz Piętak/ PSP Toruń
mł. bryg. Arkadiusz Piętak/ PSP Toruń

Auto, którym jechali w kierunku Gdańska zostało zgniecione między dwiema ciężarówkami. Mężczyźni mieli 41, 39, 38 i 24 lata. Wszystkie pojazdy jechały w kierunku Gdańska. Na tym odcinku drogi wykonywane są prace budowlane, a ruch odbywał się wahadłowo. Samochody najechały na siebie. Trwające śledztwo pozwoli wyjaśnić szczegóły i okoliczności tego zdarzenia - informuje portalsamorzadowy.pl.

Z naszych informacji wynika, że cała czwórka wracała z delegacji służbowej, byli pracownikami jednej z elbląskich firm meblarskich...


Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama