UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dla gminnej oświaty

"Prawie 2 mln złotych pochodzące z pożyczki Banku Światowego na remonty i modernizację szkół oraz wyposażenie szkolnych świetlic, trafi do 19 gmin woj. warmińsko-mazurskiego" - czytamy w "Głosie Elbląga".

"Regionalny Komitet Sterujący Programu Aktywizacji Obszarów Wiejskich wydzielił ponad 1,9 mln zł na modernizację i remonty szkół podstawowych i gimnazjów. Za pieniądze z pożyczki w szkołach wymienione zostaną okna, zmodernizowane ogrzewania, poprawiony stan sanitarny. Powstaną również sale gimnastyczne. (...) W najbliższych dniach zostaną podpisane umowy pomiędzy zarządem województwa a gminami, na finansowanie dróg, wodociągów i kanalizacji. Jeszcze w roku bieżącym województwo zostanie zasilone przez kolejną transzę pożyczki Banku Światowego w wysokości prawie 4 mln zł. Zostanie ona przeznaczona na koszty związane z podniesieniem kwalifikacji pedagogicznych nauczycieli wiejskich".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama