UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dla zdolnych i pilnych

"Od 30 do 50 elbląskich uczniów i studentów ma szansę na otrzymanie w tym roku stypendium z Fundacji Elbląg. Wysokość stypendium wynosi od 100 do 300 zł miesięcznie" - czytamy w "Głosie Elbląga".

"Do tej pory fundacja przyznała 10 stypendiów, odrzucając tylko 3 wnioski, które nie spełniły kryteriów. Na czerwiec planowane jest kolejne posiedzenie komisji stypendialnej. Na razie w fundacji jest 18 wniosków od uczniów szkół średnich, w tym tegorocznych maturzystów, którzy dalszą naukę warunkują uzyskaniem pomocy materialnej. Wnioski od uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którym przydzielana jest pomoc jednorazowa, przyjmowane są do 30 kwietnia. Pozostali mogą je składać do 15 lipca. - Uważam, że w tym roku będziemy mogli przydzielić jeszcze od 30 do 50 stypendiów - mówi Arkadiusz Jachimowicz z zarządu fundacji. - Zależy to od ilości wniosków oraz sytuacji materialnej zainteresowanych. W szczególnych przypadkach przyznajemy, bowiem stypendium w wysokości 300 zł.(...) Aby otrzymać stypendium należy spełniać warunki wyszczególnione w regulaminie. Na pewno szanse mają uczniowie zdolni, pilni, ale także ci z mniej zamożnych rodzin, którym materialna pomoc z fundacji umożliwi dalszą naukę".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama