UWAGA!

Dyrektor zrezygnował

"Mieczysław Sokołowski złożył na ręce prezydenta miasta rezygnację z funkcji dyrektora szpitala miejskiego. Odmówił jednak podania powodów swojej rezygnacji" - donosi "Głos Elbląga".

"Nie wyjawił ich także rzecznik prasowy prezydenta Artur Zieliński. Wnioskować należy, że odejście dyrektora Sokołowskiego ma związek z trudną sytuacją finansową szpitala. Ostatnio związki zawodowe groziły mu strajkiem, żądając podwyżek dla pracowników administracyjnych w takiej samej wysokości, w jakiej otrzymały je pielęgniarki. Dyrektor pieniądze obiecał, licząc na finansowe wsparcie ratusza, który jest dla placówki organem założycielskim. (...) 21 bm. związkowcy spotkali się z dyrektorem szpitala. Dyrektor stwierdził, iż podwyżki dla administracji są naliczane, począwszy od maja br. zaś kwoty zaległe za okres od stycznia do kwietnia będą wypłacane w ciągu roku".
     Prezydent Elbląga Henryk Słonina stwierdził natomiast, że podjęcie decyzji o ewentualnym dofinansowaniu szpitala uzależnione jest od programu naprawczego, jaki ma przygotować dyrektor szpitala".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama