UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dziennik Elbląski: Czas na porządki

„Co powstanie w miejscu gospodarstwa ogrodniczego przy ul. Robotniczej: duży sklep czy budynek mieszkalny?” - czytamy w Dzienniku Elbląskim.

„Takie dylematy rozstrzygną ustalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Na Stoku – Zachód. Uchwałę w sprawie przystąpienia do jego sporządzenia przyjęli elbląscy radni podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Elblągu.
     Granice osiedla Na Stoku – Zachód stanowią: od północy – ul. Brzeska, od wschodu – ul. Robotnicza, od południa – ul. Jaśminowa i od zachodu – ul. Browarna”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Te gospodarstwo jest obskurne i już dawni ktoś powinien je zlikwidować. Na szczęście jeszcze w miarę estetycznie wygląda te drugie, obok, przy ulicy Płk. Dąbka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Seboss(2004-09-16)
  • A niewiesz SEBOSS, że właściciele tej posesji już od 3 lat pragną to wyburzć, a w tym miejscu wybudować piękny budynek mieszkalno - usługowy? Jednak walka o tą inwestycjęz Wydziałem Architektury Urzędu Miejskiego jest bezkuteczn.Pani architekt B. Czajkowska woli widzieć w tym miejscu skansen po szklarniach. T
Reklama