UWAGA!

Dziennik Elbląski: Czas na porządki

„Co powstanie w miejscu gospodarstwa ogrodniczego przy ul. Robotniczej: duży sklep czy budynek mieszkalny?” - czytamy w Dzienniku Elbląskim.

„Takie dylematy rozstrzygną ustalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Na Stoku – Zachód. Uchwałę w sprawie przystąpienia do jego sporządzenia przyjęli elbląscy radni podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Elblągu.
     Granice osiedla Na Stoku – Zachód stanowią: od północy – ul. Brzeska, od wschodu – ul. Robotnicza, od południa – ul. Jaśminowa i od zachodu – ul. Browarna”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Te gospodarstwo jest obskurne i już dawni ktoś powinien je zlikwidować. Na szczęście jeszcze w miarę estetycznie wygląda te drugie, obok, przy ulicy Płk. Dąbka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Seboss(2004-09-16)
  • A niewiesz SEBOSS, że właściciele tej posesji już od 3 lat pragną to wyburzć, a w tym miejscu wybudować piękny budynek mieszkalno - usługowy? Jednak walka o tą inwestycjęz Wydziałem Architektury Urzędu Miejskiego jest bezkuteczn.Pani architekt B. Czajkowska woli widzieć w tym miejscu skansen po szklarniach. T
Reklama