UWAGA!

Dziennik Elbląski: Czas na porządki

“Rozpoczęło się wiosenne sprzątanie miasta. To jest już ostatni moment na uporanie się z pozimowymi nieporządkami na swoich posesjach” - czytamy w Dzienniku Elbląskim.

“Od najbliższego poniedziałku do złapania za miotły i grabie będą już 'zachęcali' członkowie zespołów kontrolujących stan czystości w całym mieście. Jak co roku w skład tych zespołów wejdą przedstawiciele: miejskiego wydziału gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, miejskiego sanepidu, powiatowego inspektoratu nadzoru budowlanego, policji, straży miejskiej oraz zarządców budynków mieszkalnych”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Muszę przyznać, że przed świętami tuż po ostatnich śniegach elblaskie ulice zostały bardzo ładnie wysprzątane. Nie wiem jak na obrzeżach, ale w centrum na pewno. Kto sprzątał ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Malutki(2005-03-31)
 • Szanowna Komisjo Zapraszam na ul. Królewiecką 209A,B,C do obejrzenia stacji transformatorowej i terenu wokół niej - jest naprawdę " pięknie" - tzw. " syf , kiła i mogiła "
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkaniec(2005-03-31)
 • A ul.Robotnicza i Gwiezdna toną w kurzu i piachu, i jakoś nikomu się nie chcę tego sprzątać??? a sypać zimą tonę piachu na przystanek to się potrafiło ;) a zaraz obok przystanku był lód jak talala :) więc po co komu było to sypanie???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Marecki z Robotniczej(2005-03-31)
 • Oczywiście na początek zostaną ukarani włodarze urzędu miejskiego, sąsiadującej szkoły muzycznej i placu naprzeciwko za totalne zaniedbanie terenu i budowli, :"brud, smród i ubóstwo"... . Admin, obejrz to sobie, zanim wytniesz....
 • Niech zaczną od siebie a pózniej wymagają od innych.Elbląg tonie w piachu.
Reklama