UWAGA!

Dziennik Elbląski: Lekcje na wodzie

“Można już rezerwować miejsca na pierwsze rejsy Nową Hanzą. Za godzinę wynajęcia wycieczkowego statku trzeba zapłacić 350 zł” - informuje Dziennik Elbląski.

“W swój pierwszy rejs Nowa Hanza wypłynie 10 maja. W kierunku jeziora Druzno udadzą się uczestnicy organizowanego przez Instytut Morski seminarium, poświęconego statkom żeglugi śródlądowej. Od następnego dnia pierwszy elbląski statek wycieczkowy udostępni swój pokład dla wszystkich chętnych.
     - Nie uruchamialiśmy stałych rejsów. Przynajmniej na razie – zastrzega Julian Kołtoński, dyrektor Zarządu Portu Morskiego w Elblągu. - Musimy się najpierw zorientować, jakie będzie zainteresowanie nową ofertą”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Udadzą się w kierunku jeziora Druzno? NowąSzansą??? Lekcje na wodzie?????
 • A co tam , stać nas na utrzymanie statku który budowany byl przez tyle lat . Niech stoi , może ktoś zechce polynąć , a jak nie to co mi tam ! Mysli sobie Armator . Miasto doloży !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wodniak(2005-05-04)
 • To nie jest nowa hanza tylko Statek o nazwie "Flisak" wiem to bo wczoraj stał on po drugiej stronie bulwaru ;) naprzeciwko przystani "ŻG" :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jarek z Elbląga(2005-05-04)
 • ...dylematy, które powstały TERAZ ~ "Eko-statek ma przede wszystkim służyć szkołom do organizowania zielonych lekcji na wodzie. Rejs 2h=450zł. Czy uczniów będzie stać na bilety? (...) O lornetkach nie pomyślałem - przyznaje Julian Kołtoński" ...dorzucę jeszcze jeden: w ile kamizelekRatunkowych wyposażono *pływającą stację edukacji ekologicznej* (zatwierdzoną www.portel.pl
Reklama