UWAGA!

Dziennik Elbląski: Nowy szef komendy

“Od wczoraj obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Braniewie pełni podinsp. Grzegorz Sieński, dotychczasowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu” - informuje Dziennik Elbląski.

“Zastąpił on Zygmunta Sz., którego odwołano 'dla dobra służby'. (...)
     Nowy komendant zapewnia, że nie będzie biernie przyglądał się temu, co się dzieje w Braniewie. Zdobyte podczas służby doświadczenia na pewno będzie przenosił na grunt braniewski.
     - Chcę, aby moja obecność służyła bezpieczeństwu mieszkańców i aby policjanci pracowali efektywnie na rzecz społeczeństwa – zapewnia komendant”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • lub wewnętrznKomendan zaczął robić porządki ispotkała go ;kara;Dał sięgłupio podejść młodej siksie,która być może niedziała sama tylko na czyjeś zlecenie-może mafia zewnętrzna
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwatpr(2005-03-25)
 • piździafia, a nie mafia tłuku!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  val go desko(2005-03-25)
 • Policjanci z Braniewa pracują chyba na modłę sąsiadów zza pobliskiej granicy. W tej komendzie szefowie zmieniają się jak cyferki dystrybutora stacji paliw. Swego czasu widziałem kilku braniewskich policjantów "na służbie" - niedbale założone mundury, nieraz rozpięte, o czystości budzącej wątpliwości, podchodzenie do kontroli bez czapki(!!!). Rozpoczynanie tejże kontroli bez obowiązkowego "dzień dobry", bez przedstawienia się itd.itd. Wiadomo, że Braniewo leży w pobliżu "bliskiego wschodu", ale to nie upoważnia do absorpcji "tamtejszych" zachowań. Zdaję sobie sprawę, że mało zarabiają, ale schodzić do takiego poziomu, a ponadto tolerować przemyt i czerpać stąd profity - to chyba nie ta droga. Myślę, że nowy komendant "żelazną ręką" przywróci tam unijne standardy. Kultura do Polski docierała na ogół z Zachodu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Eks-cop(2005-03-26)
 • MAM TYLKO NADZIEJE ZE NASZ KOMENDANT POLICJI PORADZI SOBIE Z ŁAPÓWKAMI PRZY REJESTRACJI SAMOCHODU. BO TO JEST STRASZNE!!!!!!! POZDRAWIAM
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ZBIGNIEW(2005-03-26)
 • do "EKS-COP" To o czym piszesz w swojej wypowiedzi to właśnie to z czym walczył -SKUTECZNIE!!!- Pan Sznaza. A jeżeli masz braki w wiedzy na temat Jego zawodowych osiągnięć to zapraszam do lektury kilku artykułów na ten temat. To dzięki Panu Sz. braniewska komenda, która znajdowała się na dole policyjnych rankingów dziś zajmuje DRUGIE!!! miejsce. Ale Ty chyba tego nie doczekałeś skoro jesteś EKS... A może jesteś jednym z tych którzy polecieli za przemyt i za korupcję??!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Córka(2005-03-27)
 • hihihi!błehehe!auuuuuuuuuu!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  val go desko(2005-03-28)
 • Córko „zawieszonego w czynnościach Komendanta”. To bardzo ładnie, że tak heroicznie bronisz Tatę. Mam jednak małą dygresję: jeżeli Twój Tata tak wprowadzał kulturę wśród policjantów jak u Ciebie – to można tylko pogratulować. Nie przypominam sobie bym był z Tobą „per Ty”, a jak sama zauważyłaś jestem „eks”, czyli osiągnąłem pewną szlachetną granicę wieku. Po drugie – popracuj trochę nad składnią języka polskiego. Internet jest formą masowego przekazu, gdzie nie wszystko jest anonimowe i tym samym nieopowiedzialne – tu też obowiązują elementarne zasady kultury osobistej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Eks-cop(2005-03-28)
 • eks-cop: Jesli osiagnales granice wieku to pewno niekoniecznie szlachetnego, bo musiales iles lat przekiwac w MO a to musisz sobie z kalendarza wyjac i przestac sie chwalic. Domaganie sie "na sile" szacunku widac przeniosles na siebie z innych "rozwiazan silowych".
 • Hej Eks-cop! Daj sobie spokój z tą "córeczką". Przecież z tekstu widać, że chodziła do szkoły rzadko, ale za to długo! "Perły przed wieprze????".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dragon(2005-03-29)
 • jak macie jakieś wątpliwości co do podins. Grezgorza Sieńskiego to przeczytajcie sobie osiągnięcia KMP w Elblągu i będziecie mieli odpowiedź dlaczego on zajął to stanowisko Odpowiedni Człowiek w Odpowiednim Czasie w Odpowiednim Miejscu. On nie da sobie w kaszę dmuchać pozdro panie komendancie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pablo M(2005-04-06)
 • Do Pablo M: będzie bobrze, prawda ? Ja też tak myślę. pewnie, że Policjanci chcieliby luz, lekko, samowola i samostanowienie własnego prawa. Ale tak się nie da. Policja jest na świeczniku, musi być poważana, profesjonalna, to funkcjonariusz publiczny, ordnung muß sein!!!
Reklama