UWAGA!

Dziennik Elbląski: Remonty wydłużą wakacje

„Na wakacyjne remonty szkół miasto wyda 2 mln zł. Niektórzy uczniowie będą mieli dłuższe wakacje” – napisał Dziennik Elbląski.

„Uczniowie z „szesnastki” i „dziewiętnastki” oraz z Gimnazjum nr 6 o dwa tygodnie wcześniej, niż ich koledzy z pozostałych szkół, cieszyć się będą z nadejścia wakacji. Dzieci w pełni zasłużą na dłuższy wypoczynek; już do końca tego roku szkolnego będą musiały uczyć się we wszystkie soboty.
     - Dyrektorzy przedstawiają nam właśnie harmonogram odpracowywania zajęć – informuje Anna Korzeniowska, naczelnik Wydziału Edukacji. – Wcześniejsze wakacje wymuszone są przez konieczność szybszego wpuszczenia do placówek ekip remontowych.
     Miasto czeka również na oferty od firm zainteresowanych wykonaniem kompleksowej modernizacji trzech szkół. Na ten cel samorządowy budżet rezerwuje 2 mln zł. W zakres prac we wszystkich szkołach wejdzie: przełożenie dach, ocieplenie ścian i położenie elewacji oraz pełna wymiana stolarki okiennej i drzwiowej. Dodatkowo w gimnazjum wymieniona będzie instalacja elektryczna. Wokół „szesnastki” pojawi się nowe ogrodzenie. Częściowo, od strony ul. Rawskiej ogrodzone też będzie gimnazjum”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama