UWAGA!

Dziennik Elbląski: Uczą jak szukać sobie pracy

„Jutro rozpoczyna się drugi cykl warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Promocji Zawodowej Kobiet i Młodzieży” – informuje Dziennik Elbląski.

„Weźmie w nich udział kolejna grupa pań, które chcą zaistnieć na rynku pracy. Tym razem zostały one wybrane z trzech rejonów objętych opieką zespołów pracy socjalnej elbląskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. W pierwszym cyklu warsztatów wzięły udział podopieczne Zespołu Pracy Socjalnej nr 8 elbląskiego MOPS.
     - Staraliśmy się objąć warsztatami te panie, które są już na długotrwałym bezrobociu, zupełnie zrezygnowały z poszukiwania pracy i nie wierzą w swoje siły. Chcemy im wytłumaczyć, że każdy ma szansę zaistnieć na rynku pracy. Trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić – powiedziała Krystyna Paterek, kierowniczka Zespołu Pracy Socjalnej nr 8”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ucza szukac czego ?! Pieniedzy na ulicy ?! Dzieki !!!
 • Pewnie stowarzyszenie jako pozarzadowe ciagnie szmalec z samorzadu czy jakichs fundacji. A ze efekty ich pracy beda zerowe...
 • To nie sztuka ksztalcic ludzi w zbieraniu grzybow w lesie, w ktorym nie ma grzybow. To jest po prostu odfajkowanie tematu i wziecie kolejnych unijnych dotacji.
 • A może nauczyciele oddadzą bezrobotnym swoje posady, a same praktycznie pokażą pozostałym bezrobotnym, jak szybko i skutecznie znajdą sobie nową pracę. Taki pozytywny przykład z pewnością doda wiary bezrobotnym. Przecież każde dziecko wie, że łatwiej i szybciej uczy się pokazując, niż tłumacząc.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwator(2002-04-12)
Reklama