UWAGA!

Dziennik Elbląski: W imię pojednania

„W Elblągu po raz kolejny gości Erwin Vollerthun, który od kilku lat odwiedza to miasto, przywożąc dary dla elbląskich organizacji i placówek” - czytamy w Dzienniku Elbląskim.

„Tym razem Fundacja Elbląg, Stowarzyszenie Ludności Pochodzenia Niemieckiego, kuchnia dla ubogich Caritas oraz dom dziecka otrzymały w sumie 1100 euro. Najwięcej, bo prawie 500 euro pan Erwin przekazał na rzecz fundacji. Darowizny pochodzą od niego oraz od byłych mieszkańców regionu elbląskiego.
     Rodzina, mieszkającego dziś w Krumbach w Bawarii, Erwina Vollerthuna pochodzi z podelbląskiego Majewa. On sam od kilkunastu lat działa w Niemczech na rzecz byłych mieszkańców tej miejscowości, zabiegając również o to, by rozwijała się współpraca pomiędzy byłymi a obecnymi mieszkańcami regionu elbląskiego”.
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • No i bardzo dobrze, to są ludzie z honorem. Nie oczekują, że ktoś odda im ich majątek pozostawiony przez wojnę tylko interesują się miejscem, w którym mieszkali i jeszcze wykładają bezinteresownie pieniądze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  seboss(2004-08-04)
 • Szanowny Panie Vollerthu, bardzo proszę podarować Tolkmicku chociażby wywrotkę piasku na tamtejszą plażę, bo władców tamtejszego uroczego miasteczka nie stać na taki gest dla swoich mieszkańców. Może wtedy zjawią się w ogóle jacyś turyści, którzy zrzucać się będą do puszki przed Urzędem Miasta na piasek na następny raz - potem już samo pójdzie. Z góry dziękuję w imieniu własnym i cudzym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Panzerzug(2004-08-04)
 • 1100 EURO????? to jest okolo 4500 zlotych :)))))))))))))) Aaaaallleeeee faaaaajjjniiieeeeee..... jest sie czym podniecac w takiej zapyzialej dziurze jak Elbing Stadt... Gratuluje hojnosci panu Vocostam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hehehehhehe(2004-08-04)
 • Gratuluje madrosci panu hehehehheh ;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  blados(2004-08-05)
Reklama