UWAGA!

Dziennik Elbląski: W niedzielę bez kasy

„Od marca kasa bagażowa na dworcu PKP nie będzie czynna w niedzielę. Wiadaomość ta zdenerwowała wielu elblążan” – napisał Dziennik Elbląski.

„(...) W tygodniu nie mam czasu, aby odebrać przesyłki od swoich kontrahentów – mówi handlowiec. – Będę musiał jeździć do Tczewa, tam kasa jest czynna cały tydzień przez całą dobę.
     Andrzej Kowalski, kierownik kina, uważa, że kasa bagażowa już teraz nie spełnia oczekiwań klientów.
     - Kilkakrotnie zdarzyło się, że projekcje filmu była opóźniona nawet o dzień, ponieważ po godzinie 18 nie mogłem odebrać kopii filmowej – twierdzi Kowalski.
     (...) Innego zdania jest Stanisław Rychlewski, dyrektor Zakładów Przewozów Regionalnych PKP w Olsztynie.
     - Nie interesują mnie skargi klientów kasy bagażowej – twierdzi Rychlewski. – Kasa będzie nieczynna z przyczyn ekonomicznych".
     
     Więcej w Dzienniku Elbląskim.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Klient - Nasz Pan
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Maddas(2002-02-28)
 • PKP zrobiło ukłon w stronę firm kurierskich...Może oni i drożsi, ale za to szybcy i punktualni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Pan Nikt(2002-02-28)
 • I co najważniejsze nikt nie powołany nie zajrzy do przesyłki, a już na pewno nie "pożyczy" rzeczy znajdujących sie tam. Miałem okazje odbierac paczki wysyłane przez PKP, niestety czesto były one wybrakowane!!! I dlatego od tej pory korzystam z firm kurierskich jak narazie nie ma tego typu niespodzianek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Jerzy P.(2002-02-28)
 • Pan dyrektor błysnął gospodarskim geniuszem. Pewnie. Po co robić coś, co może dawać dochody? Że nie daje? To może należy zacząć robić to na tyle dobrze, by klienci chcieli korzystać z oferowanych usług. A może to zbyt trudne - panie dyrektorze? No to podaj się Pan do dymisji. Chętni na to miejsce napewno się znajdą. To dziwne, że dla PKP nic się nie opłaca i najchętniej przestałyby istnieć - wydzierżawiając swój majątek za spore pieniądze (na pensyjki dla dyrektorów) oczywiście. Pamiętacie Państwo, ileż to było podwyżek cen motywowanych podniesieniem komfortu przewozów pasażerskich? I co - było jeszcze brudniej i niebezpieczniej, niż przed podwyżką. I tak za kazdym razem. Czy coś się w tej firmie zmieniło? Sami sobie Państwo odpowiedzą, tym bardziej, iż nie jest to wcale dla Was trudne. Prawda? Pozdrawiam wszystkich klientów "szacownych" P.K.P.
 • P.K.P. źle zorganizowane jest nastepne w kolejce do zwolnień grupowych - tacy jak P.Rychlewski rychle wylecą z torów:))) P.S. Może i skargi Klientów nie są najważniejsze ale żeby publicznie się tak wypowiadać!!! Toż to kręcenie bata na własną d... Totalny brak instynktu samozachowawczego. Szybciej mówi niż myśli. Tacy zawodnicy w przyrodzie a i w społeczeństwie są eliminowani w walce o przetrwanie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dzejbi(2002-03-01)
Reklama