UWAGA!

Elblążanin górą

"Młodzi recytatorzy z Elbląga po raz kolejny udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tym razem miłą niespodziankę sprawił wszystkim Krzysztof Wieszczak" - czytamy w "Głosie Elbląga".

"W Lidzbarku Warmińskim odbył się finał 46 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Nasze województwo reprezentowali m.in. młodzi recytatorzy z Elbląga, wśród których znaleźli się uczniowie III LO w Elblągu. W finale konkursu wystartowało blisko 70 osób. Krzysztof Wieszczak w swojej kategorii musiał rywalizować z 11 młodymi artystami. Okazało się, że był bezkonkurencyjny. Elblążanin swoim występem, podczas którego zaprezentował fragment "Trans - Atlantyku" Witolda Gombrowicza, zachwycił jurorów do tego stopnia, że wyróżnili go trzecią nagrodą. Komisja jednocześnie w ogóle nie przyznała I i II miejsca".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Wielkie mi halo 3 miejsce. Uczennica II LO (nazwisko do wiadomości redakcji, bo nie będę się chwalił swoją córką Moniką Michaliną) zdobyła na ogólnopolskim konkursie krasomówczym, organizowanym przez Ministra Edukacji Narodowej – Mistrzostwo Polski!!! W nagrodę, od niego otrzymała metrowy dzban i... bilety Narodowego Banku Polskiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Andrzej(2001-05-30)
  • chcialabym tylko sprostować, że to był Krzysztof WieszczEk a nie WieszczAk
Reklama