UWAGA!

Foksterier wywęszył

”Pies Straży Granicznej, foksterier Freja, podczas wizyty w jednej z elbląskich szkół wyczuł narkotyki przy 18-letnim uczniu Marcinie C.” - informuje Gazeta Wyborcza.

”Do zdarzenia doszło podczas wspólnej akcji elbląskiej policji i Straży Granicznej, którą obie instytucje rozpoczęły w elbląskich szkołach".
     ”- Znaleźliśmy przy nim dwie torebki z białym proszkiem, najprawdopodobniej amfetaminą” - powiedziała Gazecie Alina Zając, rzecznik policji w Elblągu.
     ”Marcin C. nie jest notowany przez policję. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Policja zapowiada kolejne takie akcje w elbląskich szkołach".
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • i bardzo dobrze !!! niech troche gnoi postrasza, poza tym nie ma problemu z zaopatrzeniem sie w dragi i tylko glupek bedzie je nosil ze soba do szkoly.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Robert(2001-02-27)
 • Jak to „zatrzymała do wyjaśnienia” ??? Za „manie” narkotyków, zgodnie z Kodeksem” jedzie się na „wczasy” z ładną metaloplastyką w oknach! Panie prokuratorze, czy to pana syn? Czy może innego notabla? Dziecko popegeerowca już by zapewne siedziało na Halickiej. A tu się wyjaśni, że to mleko w proszku, a pies był naćpany lub foksterierowi zakręciło się w głowie po fokstrocie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ścieklica(2001-02-27)
 • I to jest skandal!!! Taki gnojek, a już ma narkotyki. I tylko do wujaśnienia? Ja bym tego gnojka umiescił na Halickiej. Tam dopiero zobaczyłby co to znaczy prawdziwa szkoła.
 • 18 lat to nie gnojek! A Policjanci będą zatrzymywać do "wyjaśnienia" czy do więzienia?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ścieklica(2001-02-28)
Reklama