UWAGA!

Francuzi zbudują market

"Kolejny market ma powstać przy ul. Żeromskiego, gdzie obecnie mieszczą się Zakłady Mięsne Elmeat. Nowa siedziba firmy zbudowana będzie przy ul. Mazurskiej. Elbląscy radni muszą jednak wcześniej zmienić plan zagospodarowania. Kupcy na pewno nie będą z tej nowej inwestycji handlowej zadowoleni" - donosi "Głos Elbląga".

"Teren Zakładów Mięsnych Elmeat odkupuje od udziałowców firma francuska, która zburzy większość istniejących budowli, a na ich miejscu postawi market. Za uzyskane z transakcji pieniądze przy ul. Mazurskiej powstanie nowy zakład mięsny. (...) Nowy zakład ma powstać na koniec września tego roku. Warunkiem powodzenia jest przyzwolenie radnych na zmianę planów zagospodarowania przestrzennego, która umożliwi Francuzom budowę marketu w miejscu obecnych zakładów, z których pozostanie tylko biurowiec".
IG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Market w centrum miasta to czysty idiotyzm. Jeśli władzom miasta brak wyobraźni to proponuję wycieczkę na drogi dojazdowe do supermarketów w Trójmieście. Może po ujrzeniu sznurów samochodów dotarłoby do głów decydentów, że takiego natężenia ruchu nie wytrzyma ulica Żeromskiego.
 • Zgadzam się z JPanem i dodam jeszcze dużymi literami TYLKO NIE FRANCUZI są skąpi i nie lubią Polaków. Przykładem może być firma ALSTOM - Francuz to naj- gorszy z dotychczasowych pracodawców, wiem bo pracuję w tej firmie. Sieć GENT to oni, prasa i telewizja ostatnio donosiła o machlojkach z towarami. Nie wpuszczajmy więcej Francuzów na nasz rynek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Elblążanka(2001-03-19)
 • Ja lubię francuzki.
 • Nowa rzeźnia ma powstać na koniec września tego roku? Budowa trwać będzie 5 miesięcy! Kaktus pracownikom na dłoniach prędziej urośnie jak zbudują go w 5 m-cy! TUTAJ CHODZI O WYCOFANIE (I ZAROBEK) KAPITAŁU JAKI UDZIAŁOWIEC WŁOŻYŁ DO Narodowego Funduszu Inwestycyjnego !!! Bardzo nietrafiona inwestycja i może się choć trochę da odzyskać! Inwestorze, sprzedawaj to Francuzom lub innym żabojadom! A uzyskaną kasę obróć ku radości elblążan!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Twój rzeźnik(2001-03-19)
 • Mam nadzieje ze rada miasta nie odwazy sie pozytywnie zaopiniowac tego projektu, jesli to jednak zrobi to pozostaja nam tylko protesty.....
Reklama