UWAGA!

Głos Elbląga: Dachy bez nadajników

„Z ocen przedstawionych członkom Zarządu Miejskiego przez Miejską Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i delegaturę wojewódzką sanepidu w Elblągu wynika, że stan sanitarny miasta znacznie się poprawił” – donosi Głos Elbląga.

„Omawiana była kwestia montażu urządzeń telefonii komórkowej na budynkach szkolnych. (…) W Elblągu nie występują ze strony tych urządzeń zagrożenia dla zdrowia mieszkańców. Tym niemniej prezydent miasta Henryk Słonina uznał, że nie powinno się instalować urządzeń nadawczych na budynkach placówek oświatowych, aby całkowicie wykluczyć potencjalne zagrożenie dla uczniów. Prezydent zapowiedział, że dyrekcja Zespołu Szkół na osiedlu Nad Jarem nie uzyska zgody na montaż nadajnika telefonii komórkowej”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • rodzice dzieci ze szkoły Nad Jarem także nie wyrazili zgody na montaż nadajników na budynku szkolnym. Dyrektor kazał nauczycielom zebraźć podpisy rodziców, że się na to zgadzają. Niestety, mimo iż zaledwie setna procenta rodziców wyraziło na to zgodę, to pan dyrektor zapowiedział, że antenę i tak postawi, choćby nie wiem co i rodziców o zgodę nie będzie pytał.
 • Jak ktoś się troszke zna , to wie że pod anteną sygnał jest bardzo słaby. Jepiej mieć bts-a nad głową niz obok. Gdy jest obok mamy prosto w twarz włączoną mikrofalówkę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Twoja komórka(2002-03-07)
 • Zewszad tyle nas fal otacza, ze to glupota zakazywac stawiania kolejnego masztu - jak sadze nie za darmo. W jakiej sytuacji jest oswiata - wiadomo. Jesli przynajmniej przy okazji ktos by wyremontowal dach to juz zysk. Ja widzialem nadajnik na Uniwerku i jakos mozgi studentom i profesorkom nie wyparowaly. Ciemnogrod - kiedys gdy budowano kolej, to krowy mialy przestac dawac mleko.
 • Wiadomo ogólnie że głupota nie boli.Wiadomo ogólnie że kuratorium oświaty nie ma pieniędzy na oświatę do finansowania której zostało powołane.Wiadomo ogólnie że w polsce nie brakuje ciemnogrodu , więc droga "matko" przyjmij do wiadomości że jeśli ktoś chce postawić coś na czyimś terenie , to za to płaci!Jeśli dyrektor szkoły przeznaczy te pieniądze na szczytny cel to chwała mu za to , że jest szefem na swoim podwórku.PS. Szczytny cel to np.obiady dla twoich dzieci.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Twoja Ara(2002-03-08)
 • Ci ambitni rodzice powinni pójść dalej tym tropem i w ochronie swych pociech : wyrzucić z domów telewizory i komputery, zabronić żywienia w Mc"Dinusiu , no i oczywiście zakazać oddychania.
 • matka, czy to nie twoje dziecko w rowie znaleziono?
 • ostatni wpis to cos lepperszczyzna ciagnie?? kultury troszke poprosze!
Reklama