UWAGA!

Głos Elbląga: Dobre rokowania

„Pogoda sprzyja przyszłym plonom. Nie powinny im zagrozić ostatnie krótkotrwałe przymrozki” – powiedział Głosowi Elbląga Wacław Kasprzykowski z Regionalnego Centrum Doradztwa Rolniczego Starym Polu.

„Rośliny ozime dobrze zniosły zimę. Wyjątkiem są pola, na których długo stała woda, powodująca zbutwienie systemu korzeniowego. Teraz rolnicy wyszli na pola, by posiać zboża jare – pszenicę i jęczmień oraz posadzić buraki cukrowe. Warunki są sprzyjające, więc prace na polu powinny przebiec sprawnie. (…)
     - Rokowania są co prawda dobre, ale do zbiorów jest jeszcze dużo czasu i wszystko zdarzyć się może” – powiedział dziennikarzom Głosu Wacław Kasprzykowski.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • jezeli ktoś traktuje "glos elblaga" jako źródło informacji, to popełnia poważny błąd. Głos, jesli jest źródłem czegoś, to dezinformacji i jadu podszytego zacietrzewieniem starej grubej oblesnej baby o ilorazie inteligencji równym kolbie kałasznikowa.
  • w Elblagu buraki ? chyba tylko w Głosie a jeżeli tam to i owszem żniwa będą dobre , reszta pod oknami niech posieje konopie , nie trzeba pielegnować a i zarobek przedni - nasiona do kupienia na rynku lub w sklepach zoologicznych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    naturysta(2002-04-05)
Reklama