UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głos Elbląga: Kredyt dla najlepszych

“Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego będzie mogło nadal budować domy. Znalazło się bowiem w gronie najlepszych tego typu instytucji w kraju i tylko one maja szansę na preferencyjny kredyt” - informuje Głos Elbląga.

“W minionym roku wiele towarzystw budownictwa społecznego w kraju popadło w kłopoty. Wspierający kredytami mieszkaniowe inwestycje Bank Gospodarstwa Krajowego nie miał pieniędzy i w czerwcu ubiegłego roku wstrzymał podpisywanie umów. Tempo budowy spowolniło się. ETBS również musiało zweryfikować swoje inwestycyjne plany. Budynek 16 – rodzinny przy ul. Żyrardowskiej w Elblągu, który miał być przekazany do użytku pod koniec ubiegłego roku z powodów finansowych nie został dokończony.
     Nadzieją powiało dopiero na początku tego roku. Bank Gospodarstwa Krajowego zaczął ponownie przyjmować wnioski o kredyt. Ze względu na ograniczone możliwości finansowe kryteria przyznawania pożyczek zostały zaostrzone. Pojawiły się liczne kryteria, które towarzystwa budownictwa społecznego musiały spełnić. Łącznie z kraju wpłynęły 702 wnioski.
     - Poszczególne kryteria były punktowane – opowiada o procedurze kwalifikowania wniosków
     Andrzej Puławski, prezes ETBS. - Maksymalnie można było uzyskać 142 punkty, my zdobyliśmy ich 133, co uplasowało Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego na 4. miejscu w kraju. Dzięki tak wysokiej nocie uzyskaliśmy promesę na kredyt do wysokości”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama