UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Głos Elbląga: Narkotykom stop

“W ramach działań profilaktycznych ukierunkowanych na przeciwdziałanie narkomanii w Gimnazjum w Gronowie Elbląskim przeprowadzono akcję pod hasłem “Bez narkotyków w szkole bezpiecznej” - informuje Głos Elbląga.

“(...) W tym samym czasie działania przewodnika Straży Granicznej z wyszkolonym psem skupiły się na kontroli plecaków uczniowskich zwracając uwagę na to, czy nie znajdują się w nich narkotyki. Na zakończenie odbyło się spotkanie nauczycieli i rodziców (połączone z pokazem narkotyków), mające na celu poinformowanie o skutkach zdrowotnych i społecznych spożywania narkotyków. (...)
     Szkolny pedagog, Iwona Malewska wraz z zespołem opiekuńczo – wychowawczym gimnazjum przeprowadziła ankietę wśród gimnazjalistów, w której 5 proc. uczniów przyznało się do kontaktów z narkotykami, dlatego podejmuje się już teraz działania profilaktyczno-edykacyjne”.
przyg. M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama